.

Yeni yıl geliyor!

Medya oynatıcı uygulama telefonları

Andromo Easy Kids Kodsuz Uygulama Binası

Çocuk uygulamaları yüksek talep görüyor, örneğin sadece çocuklar için tasarlanmış bir video uygulaması. Çocuklara çeşitli temalarda aile dostu videolarla dolu daha sınırlı bir ortam sağlamayı amaçlayan YouTube Kids uygulaması, 2020 yılına kadar 111.3 milyonun üzerinde indirme aldı. andromo android ve iPhone uygulama üreticisi çocukların kullanması için mükemmel uygulamalar oluşturmayı kolaylaştırır.

Andromo Kids App Builder, programcı olmayanların alt iOS ve Android uygulamaları oluşturmasına yardımcı olan bir platformdur. Kağıt prototipleri dakikalar içinde hayata geçirmek kolaydır.

Andromo, yaratıcıların pahalı ajansların kreasyonlarına rakip olabilecek çocuklara yönelik mobil uygulamalar oluşturmasına yardımcı olan kodsuz bir platformdur.

Çocuklar için Andromo App Builder'ın Faydaları

nen basit uygulama oluşturucu bir dizi uygulama oluşturmaya izin verir. Yalnızca kullanıcılar çocuklar için uygulamalar oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda oluşturucumuzun kullanımı o kadar kolaydır ki çocuklar bile onunla işlevsel uygulamalar oluşturabilir.

En kaliteli tasarımı kolaylaştırır

Andromo bir sürükle ve bırak uygulama oluşturucu çocuk uygulama tasarımlarını kolayca özelleştirmeye izin verir. Hepsi bir arada arabirimle yazı tiplerini, renkleri, temaları ve daha fazlasını değiştirmek kolaydır. Andromo'nun en iyi özelliği, herhangi bir kodlama becerisine bile sahip olmadan güzel bir uygulama yelpazesi oluşturmasıdır. Bir fikri gerçeğe dönüştürün ve uygulamayı bugün Android Market, Amazon Appstore vb.'de başlatın.

 

Bir uygulamada önceden hazırlanmış özellikler

Google Flutter tarafından desteklenmektedir

Flutter, uygulama geliştirme dünyasındaki en heyecan verici teknolojilerden biridir. Geliştiricilerin verimli bir şekilde oluşturmasını sağlar. Yüksek kaliteli yerli çocuk, iOS ve Android için tek bir kod tabanıyla bir uygulama yapar. Başka bir deyişle, Flutter, tek bir platformdan hem Android hem de iOS olan çevrimiçi platformlar arası bir mobil uygulama oluşturmanıza olanak tanır!

Yanında Google Flutter logosu olan bir dizüstü bilgisayar

Programlama bilgisi olmadan çocuk mobil uygulamaları oluşturun

Andromo ile geliştiriciler şunları yapabilir: kodsuz bir uygulama oluşturun sadece birkaç tıklama ile. Sürükle ve bırak özellikleri, kararlı kod düzenleyicisi ve çalışma sonuçlarını test etmek için bir WYSIWYG oyun alanı ile özellikle çocuklara özel uygulamalar oluşturmak hiç bu kadar kolay ve anlaşılır olmamıştı. 

 

Ekranında kodsuz sembolü olan bir dizüstü bilgisayar

Çok sayıda tasarım seçeneği

Çocuklar için Andromo uygulama oluşturma, üç abonelik düzeyi sunar. Hobbyist – ilk adımları atmak veya kar amacı gütmeyen mobil uygulamalar yapmak için mükemmeldir. Pro – İçerik oluşturucular ve küçük girişimciler için mükemmel ve Ultra – Profesyonel mobil uygulama yaratıcıları ve iş geliştirme için mükemmel.

Ücretsiz 3 uygulamalı bir dizüstü bilgisayar ve bir telefon

1 milyondan fazla insan senin gibi Dünyanın her yerinden Andromo uygulama oluşturucu hizmetine kaydoldu ve mobil uygulamalarını kodlamadan oluşturdu. %99 memnun ve kısa sürede birden fazla uygulama oluşturuyor!

Sharon Baisil
Sharon Baisil
Hindistan
Devamını Oku
Aslında Andromo ile uygulama oluşturmak gerçekten çok kolaydı. Uygulamalarım sağlık alanında, bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde. yaklaşık 10000$ kazanıyorum yıllık ve bu benim ana işimle birlikte yan gelirim. Andromo ile oluşturulmuş uygulamalardan pasif gelir elde etmekten keyif alıyorum.
Marius
Marius
Romanya
Devamını Oku
Uygulamalarımdan yaklaşık 500€ kazanıyorum ve bu benim asıl işimin yanı sıra yan gelirim. Geçen Aralık ayında 1500€ kazandım. Uygulama işi, hasta olduğum bir dönemde bana çok fazla esneklik ve istikrarlı bir gelir sunmuştu, bu yüzden benim için, Andromo'nun mükemmel bir yatırım olduğu ortaya çıktı.
Sansar Lochan
Sansar Lochan
Hindistan
Devamını Oku
Andromo çok kullanıcı dostudur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bir blogum var ve uygulamam abonelerimle etkileşim kurmak için mükemmel bir araç. Ayrıca, uygulamam bana aylık 1400$ getiriyor.
Younes ve Sara
Younes ve Sara
Fas
Devamını Oku
Andromo bize kodlama becerileri olmadan uygulamalar oluşturma yeteneği verdi ve bugün Andromo'da harika bir uygulama oluşturmak genellikle 2-3 saatimizi alır. Uygulamalarımızla yaklaşık 2000$ kazanıyoruz ve ailemizin ana geliri bu.
Daniel
Daniel
Ekvador
Devamını Oku
Andromo ile bir uygulama oluşturmak genellikle iki günümü alıyor ve ayda 1200$ ile 1500$ arasında kazanıyorum. Bu, ailemi geçindirmeme yardımcı olan birincil gelirim.
Sorin
Sorin
Romanya
Devamını Oku
Harika bir uygulama oluşturmak yaklaşık 10 günümü alıyor. Uygulama yapmak benim asıl işim ve bununla ailemi destekleyebilirim. Bence Andromo en iyisi, bu yüzden bu platformu seviyorum!
Önceki
Sonraki

Çocuklar için uygulamalar oluşturarak para kazanın

Andromo uygulama oluşturucu, geliştiricilere android veya iOS çocuk uygulamalarını pasif gelir kaynağına dönüştürerek kolayca pasif gelir elde etmek ve hayallerindeki hayatı yaşamak için daha fazla şans elde etmek için araçlar ve uyumluluk sağlar.

Bu, para kazandıran banner reklamları, geçiş reklamları, yerel reklamlar ve hatta uygulama içi satın alımları dahil ederek verimli bir şekilde başarılabilir!

Çocuklar İçin Bir Uygulamanın Nasıl Yapılacağına İlişkin Adımlar

Kaliteli mobil uygulamalar oluşturmak çok zaman ve çaba gerektirir, ancak Andromo'nun yardımıyla çok daha kolay olabilir. Aynı zamanda içerik oluşturucuların tüm zor işleri ve stresi ortadan kaldırmasını sağlar. İşte bir sonraki büyük çocuk uygulamasını oluşturma adımları.

Kaydol Sayfa Ekran Görüntüsü

Kayıt ol

Başlamak için, bunun nasıl yapılacağı, Andromo web sitesine gidin ve uygulamayı oluşturmaya başlamak için ana sayfanın sağ üst köşesindeki "Uygulama Oluştur" düğmesine tıklayın. Andromo'nun web sitesinde bir hesap oluşturarak başlayın veya Kolay Başlangıç ​​simgesine tıklayarak hemen başlayın.

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

Bizim üzerinde Kolay Başlangıç ​​sayfası Kullanıcılar çeşitli temalarda şablonlar bulabilir.

Tüm şablonlar, geliştiricilerin zamandan tasarruf etmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bilgileri değiştirmeye ve doldurmaya başlamak için bunlardan birini seçin.

Alternatif olarak, Yeni Proje Oluştur düğmesi, sıfırdan yeni bir proje oluşturmak için kullanılabilir.

Andromo Kolay Başlangıç ​​Sayfası
Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

Özelleştirme özellikleri ve stilleri

Andromo, çocuk mobil uygulamalarını arzu edilir, keyifli ve dikkat çekici hale getirmek için birçok göz kamaştırıcı özellikle doludur. Andromo, geliştiricilerin özel bir uygulama oluştur herhangi bir kodlama bilgisi olmadan. Andromo, yapılandırılabilir, türünün en iyisi 30'dan fazla yerel özellikle birlikte gelir. İstenildiği zaman bileşen değiştirme veya ekleme esnekliği sağlar.

içerik yükleniyor

Çeşitli içerikler eklemek kolaydır. uygulama oluşturucu Çocukların en sevdiği şarkıların sözleri, YouTube sanatçılarının en son videolarına bağlantılar, konserlerden canlı yayınlar, yayınlanan çocuk kitapları, haber kaynakları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çocuklar için. Tüm bunlar tek bir tıklamayla ve tek bir kod satırı olmadan gerçekleşir.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir
Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

Para kazanma kurulumu

Çocuklara yönelik uygulamalar geliştirmek, içerik oluşturucuların dört farklı reklam türünden para kazanmasını sağlar: banner reklamlar, geçiş reklamları, yerel reklamlar ve video reklamlar. Bu dört reklam türü, uygulama yaratıcılarının, kullanıcılar reklamları her tıkladıklarında para kazanmalarına yardımcı olur. Andromo, içerik oluşturucuların kampanyalarından en iyi şekilde yararlanabilmeleri için geliştiricilerin bir Reklam kampanyasının ne kadar süreyle yayınlanacağını belirlemelerine olanak tanır.

 App Store'a Yükle

Çocuğun mobil uygulamasını oluşturduktan sonra dünyanın geri kalanına dağıtın. Google Play, Amazon Market, App Store, Windows Store ve diğer birçok çevrimiçi dağıtım kanalı ve pazar yerinde olabilir.

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

Kids App'i Özel Yapan Nedir?

Statista'nın verilerine göre, özellikle Amazon gibi bir platformda kullanılabilen çocuk uygulama sayısı son beş yılda yüzde 59.9'dan fazla arttı. 2015'in ilk çeyreğinde pazaryerlerinde 6172 çocuk başvurusu varken, bu yıl sona eren çeyrekte çocuk mobil uygulaması 15,400'e yükseldi. 

 Çocuk uygulama pazarı çok geniştir. Eğitim, teknoloji, eğlence ve oyun olmak üzere dört ana sektörle örtüşmektedir. 

Bir çocuk uygulaması genellikle eğlence amaçlı kullanılır. Aynı zamanda, bazı 'eğitici' veya 'öğrenme' uygulamaları da eğlence için kullanılabilir ve hatta eğlenceli unsurları tasarımlarına ve illüstrasyonlarına dahil edebilir.

Çocuklar için uygulama yaratıcısı, çocuklara yönelik uygulamalar için muazzam bir pazar olduğu için mobil uygulama çağının geleceğidir. Teknoloji gelişmeye devam ettikçe, bu çocuk mobil uygulama kullanıcılarının sayısı artmaya devam edecek ve daha fazla uygulamaya olan talep de artacaktır. Çocuğun uygulama pazarı patlarken, bunun neden Andromo'nun çok kazançlı bir hamle olduğu kolayca anlaşılabilir. Artık herhangi bir kullanıcı çevrimiçi platformlar arası bir uygulama oluşturun.

İnsanlar Neden Çocuklar İçin Uygulamalar Oluşturuyor?

Geniş kitle

Geliştiricilerin alt uygulamalar oluşturmasının en büyük nedenlerinden biri geniş kitledir. Yeni kullanıcılar kazanmanın en etkili yollarından biridir. Eğitim, eğlence veya oyun fark etmeksizin, her uygulamada ortalama olarak yüz binlerce çocuk kullanıcısı vardır. Ve bu çocuklar günlük olarak bu uygulamalara çok zaman harcıyorlar.

Mobil uygulama pazarlarında popüler

Öğretmenler için Android ve iPhone uygulamalarının var olmasının en büyük nedenlerinden biri, dünyanın her yerindeki öğrencilerle eğitim materyallerini ve dersleri paylaşmaktır. Anaokulundan üniversiteye kadar öğrenciler, bir düğmeye dokunarak derslere ve kurs materyallerine erişebilir.

Reklam fırsatları

Çocuklar akıllı telefonlarındaki uygulamalarla oynamayı severler. Şu anda milyonlarca çocuk akıllı telefonlarında mobil uygulamalarla oynamaktan keyif alıyor. Çocuk yapma eğilimi popülaritesini artırıyor. Yerel reklamlar aracılığıyla oluşturulan Android ve iOS uygulama yaratıcıları da sırayla büyüyor. Alt uygulamaların kazanabileceği artan para miktarı, geliştiricilerin bu pazara girmesi için birçok fırsat sağladı.

Çocuk Uygulamaları İçin Andromo Özellikleri

YouTube Oynatıcı

Çocuklar için uygulama oluşturucu, YouTube'dan bir çocuk için video indirmeye izin veren yerleşik bir YouTube Oynatıcı özelliğine sahiptir. Bir çocuğun en sevdiği çizgi filmleri ve eğitici dersleri indirin ve istedikleri zaman izlemek üzere cihaza kaydedin.

Audio Player

Çocuklar için ücretsiz uygulama oluşturucu, çocukların yüzlerce eğitici hikaye, masal ve oyun arasından seçim yapmasına olanak tanıyan ebeveyn dostu bir ses çalara sahiptir.

e-kitap

Andromo ile yapılan çocuk mobil uygulaması, çocukların okuma becerilerini ve zekasını geliştiren çocuk e-Kitaplarına ve kısa öykülere olanak tanır. Çocuklar için uygulama geliştirme, öğrenmeyi çocuklar için eğlenceli hale getirmektir.

Yerel Reklamlar

Yerel reklamcılık, yayının editoryal içeriğine benzeyen ancak bir reklamveren tarafından çocuğun okuma veya öğrenme deneyimini değiştirmeden bir ürün veya hizmeti tanıtmak için ödenen içeriktir.

Bildirimleri itin

Bir çocuk uygulaması oluşturucu, push bildirimi özelliğini kullanarak çocukları haberler, güncellemeler ve diğer önemli bilgiler hakkında uyarmayı çok daha kolay hale getirir.

Galeri

ExtensÇocuk aşk resimleri! Görseller, kelimelerin ifade edebileceğinden daha fazlasını söyler. Bir çocuk için uygulama oluşturucu, çocukların anın tadını daha da fazla çıkarmasını sağlamak için resim eklemeye ve fotoğraf galerileri oluşturmaya olanak tanır.

Andromo ile Uygulama Oluşturun!

Andromo android uygulama oluşturucu çocuklar için uygulama geliştirme söz konusu olduğunda en iyi seçimdir. Andromo ile, sadece bir şablon seçip tek bir kod satırı yazmadan tasarlayarak çocuklar için bir uygulama oluşturmak kolaydır. Andromo ile geliştiriciler, Android veya iOS telefonlar için uygulamalar oluşturarak pasif gelir elde ediyor. Bir hesaba kaydolarak başlayın ve uygulamayı yapmaya başlayın. Bundan daha kolay olamaz.

 Karmaşık programlama dillerini öğrenmeden yalnızca birkaç tıklamayla alt Android veya iOS uygulamaları oluşturun!

medya oynatıcı uygulamasıyla masaüstü ekranı

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.