.

Yeni yıl geliyor!

Medya oynatıcı uygulama telefonları

Android App Maker: Kolayca Droid Uygulaması Oluşturun

Andromo dünya çapında bir android uygulama oluşturucu. Kullanımıyla, herkes kodlama becerisi olmadan uygulamalar oluşturmaya başlayabilir. Sınırlı kodlama yeteneği ile dijital yolculuğuna çıkmak isteyenler için kod gerektirmeyen bir araçtır.

The android için uygulama üreticisi çok çeşitli yerleşik özellikler ve şablonlar sağlar. Karmaşık fikirler dakikalar içinde gerçek dünya uygulamalarına dönüştürülebilir.

Birden çok uygulamadan para kazanma seçeneği, Android uygulama meraklılarının tutkularını pasif bir gelir kaynağına dönüştürmelerine olanak tanır

2021 için Android Uygulama İstatistikleri

0 milyar +

Market Uygulaması İndirmelerini Oynat

M+ Uygulamaları

Play Market'teki Uygulamalar

0 Apps

Günlük Yayımlandı

2021'de App Store'da yaklaşık 2 milyon, Google Play'de ise 3 milyon uygulama var. Bu sayılar sadece önümüzdeki yıllarda hızla artacaktır. Kullanıcılar ekran sürelerinin %88'ini uygulamaları kullanarak geçiriyor. 2023 yılına kadar, mobil uygulama pazar büyüklüğünün 935 milyon doları aşması bekleniyor. Bu etkileyici rakamlar, uygulamaların, işletmelerin keşfetmesi için hala çok potansiyel bir pazar olduğunun kanıtıdır. Bu aynı zamanda bireyleri ve şirketleri keşfetmeye teşvik eder. android uygulamaları nasıl yapılır

Andromo ile herkes o altın madenine erişebilir ve orada güvenle finansal başarı elde edebilir.

Andromo Android Application Maker'ın Başlıca Avantajları

android uygulamaları oluşturma Andromo sayesinde fazla çaba gerektirmez. Platformun devasa avantajları, herkese kendi uygulamalarını oluşturma ve uygulama yayınlandıktan hemen sonra para kazanma gücü verir. Andromo, sürükle-bırak, kullanıcı dostu, basit ve çok yönlüdür. Yeni fikirlere ve sınırsız meraka sahip, ancak yeterli kodlama deneyimine sahip olmayan yeni başlayanlar için mükemmeldir.

Uygun Fiyat

Büyük para yatırmaya gerek yok android uygulamaları oluşturma. Andromo, Hobbyist, Pro ve Ultra arasında değişen bütçe dostu abonelik planları sunar. 

Bu platform, işletmeler için daha yüksek yatırım getirisi sağlayan yüksek kaliteye sahip en düşük maliyetli uygulama geliştirme araçlarından birini temsil eder. 

Uygun Fiyat

Flutter tabanlı oluşturucu

Flutter tabanlı oluşturucu – en son Google ilerici teknolojisidir. 

diğer aksine android üreticileri, Andromo, uygulamanın tasarımlarını ve özelliklerini geliştirmek için çeşitli widget'ları ve özellikleri devralır. 

Flutter tabanlı oluşturucuya ek olarak, Andromo android uygulama oluşturucu güzel, kullanıma hazır şablonlardan oluşan büyük bir galeriyle kullanıcıları destekler, küçük işletme, moda, eğitim, ses gibi birden çok alana hitap eder.

Gelişmiş para kazanma özellikleri

Gelişmiş para kazanma fırsatları

Andromo, halihazırda kullanıcılara para kazanmalarından yararlanmaları için tonlarca seçenek sunuyor: sponsorlu içerik dağıtın, uygulama özelleştirmelerinden komisyon alın, Amazon veya Google Play'den bir uygulama satıcısı olun, afişler ekleyin ve içerikle ilgili diğer reklamlar. 

Andromo diğer herhangi bir temel gibi değil android üreticileri, birden fazla yoldan anında para kazanmaya yardımcı olur.

Ücretsiz 3 uygulamalı bir dizüstü bilgisayar ve bir telefon

analitik

Analytics, uygulama performansına ilişkin sağlam veriler sağlar, zaman zaman kullanıcı davranışını izler. Bu özellik, işletmelerin gelecekteki kullanıcı merkezli stratejileri planlamak için müşteri içgörülerini temele inmesine yardımcı olur. Hedef kitle havuzunu büyütün ve daha iyi kâr için pazarlamalarından yararlanın. 

Andromo uygulama geliştirme platformu geliştirici olmayanlar için mobil uygulamalar oluşturma konusunda olağanüstü yetenek gösterir. Platform, kullanıcıların uygulamalar yayınlanır yayınlanmaz para kazanmalarını sağlar. 

Android uygulamaları oluşturun Bugün Andromo ile şimdi! Çünkü basit, hızlı para kazanma ve bütçe dostu. 

Rakipsiz deneyimi yaşamaya başlayın ve hızlı uygulama performansı, sorunsuz kaydırma, etkileyici ve dinamik arayüz ile son kullanıcıları şaşırtın.

Uygulama analitiği sağlar

1 milyondan fazla insan senin gibi Dünyanın her yerinden Andromo uygulama oluşturucu hizmetine kaydoldu ve mobil uygulamalarını kodlamadan oluşturdu. %99 memnun ve kısa sürede birden fazla uygulama oluşturuyor!

Sharon Baisil
Sharon Baisil
Hindistan
Devamını Oku
Aslında Andromo ile uygulama oluşturmak gerçekten çok kolaydı. Uygulamalarım sağlık alanında, bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde. yaklaşık 10000$ kazanıyorum yıllık ve bu benim ana işimle birlikte yan gelirim. Andromo ile oluşturulmuş uygulamalardan pasif gelir elde etmekten keyif alıyorum.
Marius
Marius
Romanya
Devamını Oku
Uygulamalarımdan yaklaşık 500€ kazanıyorum ve bu benim asıl işimin yanı sıra yan gelirim. Geçen Aralık ayında 1500€ kazandım. Uygulama işi, hasta olduğum bir dönemde bana çok fazla esneklik ve istikrarlı bir gelir sunmuştu, bu yüzden benim için, Andromo'nun mükemmel bir yatırım olduğu ortaya çıktı.
Sansar Lochan
Sansar Lochan
Hindistan
Devamını Oku
Andromo çok kullanıcı dostudur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bir blogum var ve uygulamam abonelerimle etkileşim kurmak için mükemmel bir araç. Ayrıca, uygulamam bana aylık 1400$ getiriyor.
Younes ve Sara
Younes ve Sara
Fas
Devamını Oku
Andromo bize kodlama becerileri olmadan uygulamalar oluşturma yeteneği verdi ve bugün Andromo'da harika bir uygulama oluşturmak genellikle 2-3 saatimizi alır. Uygulamalarımızla yaklaşık 2000$ kazanıyoruz ve ailemizin ana geliri bu.
Daniel
Daniel
Ekvador
Devamını Oku
Andromo ile bir uygulama oluşturmak genellikle iki günümü alıyor ve ayda 1200$ ile 1500$ arasında kazanıyorum. Bu, ailemi geçindirmeme yardımcı olan birincil gelirim.
Sorin
Sorin
Romanya
Devamını Oku
Harika bir uygulama oluşturmak yaklaşık 10 günümü alıyor. Uygulama yapmak benim asıl işim ve bununla ailemi destekleyebilirim. Bence Andromo en iyisi, bu yüzden bu platformu seviyorum!
Önceki
Sonraki

Andromo Android App Maker ile Şimdi Para Kazanın

935'te beklenen uygulama pazarı büyüklüğü 2023 milyon dolar. 

Andromo ile herkes o altın madenine erişebilir ve orada güvenle finansal başarı elde edebilir. Andromo, kullanışlı ve yüksek oranda optimize edilebilir araçların bir listesini sağlar. android uygulamaları oluşturun üstün kalite ile. Kullanıcılar, birden fazla reklam ve komisyon seçeneğini kullanarak para kazanmak için ekstra avantajlar elde eder.

Başarılı bir uygulama işi yapmaya başlayın ve bugün Andromo ile kar elde edin!

Oluşturucu uygulamalarının genel telefonları

Android Uygulaması Nasıl Oluşturulur?

Kaydol Sayfa Ekran Görüntüsü

Kaydolun

Andromo'ya kaydolun yeni bir proje oluşturmak ve ona bir isim vermek. Bu basit adım saniyeler içinde tamamlanabilir. Kodlama becerisi gerekmez. Uygulama oluşturucu, kullanımı son derece kolay ve hayatlarında tek bir kod satırına dokunmamış insanlar için mükemmel, kullanıcı dostu ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. 

"Kolay başlangıç" bölümünde bir şablon seçin

Şablonlar, Andromo'nun yeni başlayanlar için kullanımı kolay bir araç getirmesini sağlayan çok önemli kısımdır.

Kolay Başlangıç ​​sayfamızda 30'dan fazla şablon arasından seçim yapın. Desteklenen uygulama kategorileri ses, duvar kağıdı, yemek tarifi, e-kitap, moda, ilham, haberler, maneviyat, eğitim ve daha fazlasıdır.

Andromo Kolay Başlangıç ​​Sayfası
Andromo uygulama oluşturucuda bir tema nasıl seçilir

Uygulamayı Özelleştirin

Andromo'nun güzel özelliklerden oluşan sağlam yığınını kullanarak fikirleri görselleştirin. Andromo, 30'dan fazla türünün en iyisi, tamamen özelleştirilebilir yerel özellikler sunar. Andromo'nun nasıl çalıştığına dair kısa eğitimlerin bulunduğu hızlı bir işe alım sürecinden geçin. Renk şemasını seçin. Kontrol panelinden android uygulamaları oluşturmaya başlayın.

İçerik Yükle

Bilgisayardan başlık, arka plan ve yükleme resimleri ekleyin ve özelleştirin. Düzen listesinden uygun bir düzen seçin. Düğmeler ve daha birçok medya içeriği ekleyin. Bir galeri oluşturun. Youtube videolarını yayınlayın. 1 tıklama ile her şey mümkün.

Andromo App oluşturucuya nasıl içerik eklenir
Andromo ile para kazanma nasıl kurulur

Para Kazanmayı Ayarla

Sorunsuz para kazanma seçeneklerini etkinleştirin. Para kazanmayı seçin ve yerel reklamları doğrudan arayüze blok olarak ekleyin. Dönüşüm oranını artırmak için göz alıcı statik afişler tasarlayın.

App Store'a Yükle

Sonra android uygulamaları yapmak, nihai sonucu görmek için e-postayı kontrol edin. Uygulama artık dünya çapında milyonlarca uygulama kullanıcısına ulaşmaya ve para getirmeye hazır. Uygulamayı App Store veya Google Play'e yükleyin ve birçok insanın yaptığı gibi zahmetsizce binlerce dolar kazanmaya başlayın.

Andromo Uygulaması App Store'da nasıl barındırılır

Andromo ile herhangi bir uygulama türü oluşturun ve bir gecede başarıya ulaşın

İnsanların mobil uygulamalar oluşturmak istemesinin birçok nedeni vardır.  Bazıları sadece bir hobi tarafından yönlendirilir. Bir web sitesi oluşturmak yerine kitap, yemek tarifleri veya müzik gibi ilgi alanlarını başkalarıyla paylaşabilecekleri bir uygulama yapmayı seçiyorlar. 

Bazıları bir testi geçerek motive oluyorlar, bu yüzden kullanıcıları sınavdan önce öğreten ve hazırlayan bir eğitim uygulaması oluşturmaya karar verdiler.  Bazıları ise uygulama işine duvar kağıdı galerisi şeklinde başlamak istiyor. 

Andromo tüm bu amaçları yerine getirecektir. Dahası, platform, kullanıcıların fikirlerinden para kazanmalarına yardımcı olarak fikirleri gerçek işlere dönüştürüyor. 

Kullanıcıların para kazanmak için uygulamayı doğrudan satması gerekmez. Bunun yerine, çekici zengin içerikli reklamlar, geçiş reklamları ve yerel reklamlar ekleyerek para gelir. Başka bir yol, diğer taraflar için uygulamalar oluşturmaktan komisyon almaktır. Sponsorlu içerik yerleştirmek de Andromo'nun uygulamadan para kazanmasının yaygın bir yoludur.

Başarılı kullanıcılar

Uygulamalar oluşturmak için sayısız saatlerce süren zorlu kodlama, büyük bir para yatırımı ve dev bir teknoloji uzmanı ekibi vardı. Sıradan insanların bir mobil uygulama oluşturması neredeyse imkansızdı. Artık herkes Andromo'yu kullanarak android uygulamaları geliştirebilir. Birçok kişi Andromo ile kısa sürede başarı elde etti. Andromo, geliştirici olmayanların birkaç hafta içinde binlerce yüklemeyle uygulamalar oluşturmasına yardımcı olur. Andromo'nun kullanıcıları, Fas, Romanya, Hindistan ve daha birçokları gibi dünyanın her yerinden. İlham verici hikayelerini okumak için referans sayfasını ziyaret edin.

Ücretsiz deneme sürümü mevcut

Sadece bir denemeden sonra para harcayın. Panoya, arayüze, özelliklere ve bir uygulama oluşturma sürecine alışmak için bir Hobbyist planına kaydolarak kaydolun. Dahası, Pro ve Hobbyist kullanıcıları 21 gün boyunca Gelişmiş para kazanma özellikleri listesini denemeye devam edebilir. Yalnızca deneme süresi sona erdiğinde bir işlem yapmaya karar verin.

Kullanımı kolay

Minimal pano ve sezgisel arayüze sahip sürükle ve bırak uygulama oluşturucu, kullanıcıların dakikalar içinde uygulamaları oluşturmasına olanak tanır. WYSIWYG deneyiminin keyfini çıkarın ve nihai uygulama sonucunu doğrudan oluşturucu içinde test edin. Kafalardaki tüm fikirleri gerçek uygulamalara dönüştürmek artık bir hayal değil.

Programlama bilgisi olmadan uygulamalar oluşturun

Andromo'nun kullanımı çok kolaydır ve önceden uygulama veya kodlama deneyimi gerektirmez. Ücretsiz eğitimler için Andromo akademisini ziyaret edin ve bu, android uygulamaları oluşturmaya başlamak için yeterlidir. Ya kullanıma hazır bir şablon seçin ya da sağlam özellikleri karıştırarak her şeyi sıfırdan oluşturmaya başlayın. Şablonlar şık, çekici ve çeşitli nişler için birçok seçeneğe sahip. Andromo ekibinden 24/7 destek alın.

Uygulamayı iş için kullanın

Binlerce insan uygulama yapmayı bir hobiden gerçek bir işe dönüştürüyor. Andromo'nun esnek para kazanma seçenekleriyle burada para kazanmaya başlamanın birçok yolu var. Ayrıca, güçlü uygulama içi özellikler sayesinde herkesin güçlü bir marka kimliğine sahip android uygulamaları oluşturması tamamen mümkündür.

Android Uygulaması için Andromo App Maker'ın Faydalı İşlevleri

Medya dosyaları

Andromo, en iyi kullanıcı deneyimi için çok çeşitli medya dosyalarını destekler. Metin, fotoğraf, video ve ses ekleyin. Binlerce görselden oluşan bir galeri oluşturun. Doğrudan uygulamanın içinde Youtube videoları izleyin. Müşterilerin tercih ettiği zengin, sürükleyici içeriğe sahip canlı bir uygulama oluşturun.

Inşaatçı

Uygulama navigasyonunu kolayca özelleştirin. Navigasyon, uygulama üreticilerinin akılda tutması gereken çok önemli bir UX/UI öğesidir çünkü bu faktör doğrudan daha yüksek bir tutma oranına katkıda bulunur. Kullanıcı etkileşimini artırmak ve gerektiğinde dönüşümü artırmak için harekete geçirici mesaj ekleyin.

Bize Ulaşın

Web sitesi URL'si, ofis kıyafeti, telefon numarası, e-posta gibi kişileri ekleyerek güven oluşturun ve kullanıcıların kolayca erişmesine izin verin. Kullanıcılara Facebook, Twitter, Instagram vb. gibi sosyal medya profilleri sunun. İşletmeyle çeşitli kanallarda daha fazla etkileşim kurma fırsatı vermek için ayrıntılı kişilerle android uygulaması oluşturun.

Bildirimler

Anında iletme bildirimleri, kullanıcıların kişiselleştirilmiş bilgiler, haberler, başarılar, promosyonlar ve daha fazlasını almasına yardımcı olur. Mükemmel içerik oluşturun ve daha iyi sadakat programlarını kolaylaştırmak için anında bildirim yoluyla bunları sunmaya hazır olun.

Para Kazanma

Bir android uygulamasıyla para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uygulamayı muazzam bir gelir akışına dönüştürün. Andromo, çeşitli para kazanma özellikleri sunar. Banner reklamları, geçiş reklamlarını, yerel reklamları ve daha fazlasını seçin. Kurulumu basit. Birinci sınıf performans.

Andromo'yu Şimdi Deneyin

android uygulamaları oluşturma Andromo sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı. İşlevler oluşturmak, UI/UX tasarlamak, uygulama içi kullanıcı verilerini toplamaktan para kazanmaya kadar her şeyi tek bir platformda birleştirir. 

Andromo uygulama oluşturucu – dünya çapında binlerce kullanıcının güvendiği birinci sınıf, hepsi bir arada, kodsuz platform. 

 

Andromo için nihai çözüm android için bir uygulama nasıl oluşturulur. Andromo platformu, işi genişletmeye ve kullanıcılara hızla para kazandırmaya yardımcı olur. Herhangi bir uygulama oluşturmak için maksimum işlev sağlar. Acemi kullanıcılar için sadece hobi veya eğlence amaçlı bir uygulama olabilir. Diğerleri için, kârları paraya çeviren yaratıcı bir iş olabilir. Andromo birçok amaç için uygundur ve kullanımı son derece kolaydır. 

Başka daha iyi zaman yok android uygulamaları oluşturun şimdi olduğundan. 

Android uygulaması oluştur bugün ve Andromo uygulama oluşturucu ile para kazanın!

medya oynatıcı uygulamasıyla masaüstü ekranı

Yeni Yıl İndirimlerinden Yararlanın
Andromo Yıllık Paketlerinde

50 Perşembe gününe kadar yalnızca 30.11.2023 kod mevcut

amatör

-30%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2430

Ultra

-32%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2432

eTicaret

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Küçük iş

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

Bayi

-35%*

bu promosyon kodunu kullanın:

NY2435

* – İndirim yüzdesi, bir platform tarafından ek indirim ile yıllık %25 abonelik indirimi esas alınarak hesaplanır.