.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

Andromo APK Maker: צור אפליקציית אנדרואיד באינטרנט

APK, הידוע גם בשם ערכת חבילות אנדרואיד, הוא פורמט הקובץ המשמש את מערכת ההפעלה אנדרואיד להתקנה והפצה של אפליקציות ב-Google Playstore. 

ה-APK הוא קובץ ארכיון המכיל את הוראות ההתקנה. זה גם משתף מידע על האפליקציה עם המכשיר.

הוא מכיל מטא נתונים ומשלב מספר קבצים לאחד, מה שהופך אותם לניידים או דוחס אותם כדי לחסוך במקום.  

עם יוצר APK כמו אנדרומו, אתה יכול ליצור את האפליקציה שלך ללא קידוד ולוודא שיש לו את כל האלמנטים הנדרשים להתקנה ופונקציונליות מקסימלית.  

סטטיסטיקות של אפליקציות אנדרואיד

M Apps

נמצאים בחנות Google Play

$ 0 B

הכנסות שנוצרו על ידי אפליקציות ברבעון הראשון של 2021

% מהאפליקציות

ב-Play Market הם בחינם

במהלך הרבעון הראשון של 2021, ה חנות Google Play מכילה למעלה מ-3.4 מיליון אפליקציות מה שהופך אותה לחנות היישומים המובילה. 

בעוד שרוב האפליקציות הן חינמיות, מפתחים ובעלי אפליקציות יכולים להרוויח כסף על ידי חיוב המשתמשים בתשלום כדי להוריד אפליקציות לנייד. נכון לאוגוסט 2021, 3.1% מ-Google Playstore דרשו מהמשתמשים לבצע תשלום לפני ההורדה. 96% האחרים מוצעים בחינם, כאשר רוב האפליקציות מרוויחות כסף באמצעות הכנסות ממודעות.

ברבעון הראשון של 2021 נוצרו אפליקציות בחנות Google Play 36.7 מיליארד דולר, ו-Apple App Store הניב 31.8 מיליארד דולר

הנוף הדיגיטלי ימשיך לגדול, ויאפשר למפתחים שואפים לעשות זאת ליצור אפליקציה מותאמת אישית באינטרנט ולהרוויח כסף מהרעיונות שלהם.

היתרונות של Andromo Builder

פלטפורמה מבוססת רפרוף

אנדרומו מבוסס על פלטר יוצר APK של אנדרואיד המאפשר ליוצרים לבנות אפליקציות לנייד ללא קידוד.

הוא מציע ווידג'טים הניתנים להתאמה מלאה לבניית ממשקים מקוריים תוך דקות. של אנדרומו יצרנית אפליקציות פלטר מבטל טעויות יקרות בכך שהוא מאפשר למפתחים לצפות בקוד ולראות כל שינוי שהם מבצעים בזמן אמת.

אין צורך ללמוד קידוד

ידידותי לכיס

השגת כישרון הנדסי ועיצוב ליצירת אפליקציה לנייד היא לעתים קרובות יקר. ובהתחשב בכך שלרוב היישומים לוקח חודשים לפתח, עלויות העבודה עלולות להיות מייאשות. 

למרבה המזל, אינך צריך לשכור מפתחים או להשקיע בכלים כדי לבנות ולתחזק את האפליקציה. Andromo מציעה פתרון חסכוני מכיוון שהוא אינו דורש שום קידוד.

מחיר סביר

תכונות מונטיזציה מתקדמות

עד סוף ה בשנת 2020, ההכנסות מאפליקציות לנייד הגיעו ל-111 מיליארד דולר סימן. פיתוח אפליקציות הוא מיזם משתלם עבור מפתחים ובעלי עסקים כאחד. 

Andromo מציעה פתרונות מונטיזציה גמישים באמצעות פרסום והורדות. בנוסף, מפתחים יכולים להציע את השירותים שלהם למכירה ולהשתמש בפלטפורמת הלא-קידוד כדי ליצור אפליקציות לעסקים, ארגונים ומוסדות.

תכונות ניטור מתקדמות

ניתוח יישומים

הדרך הטובה ביותר למקסם את ההחזר על ההשקעה (ROI) של אפליקציה היא באמצעות ניתוח. של אנדרומו יצרנית אפליקציות מקומית מציע ניתוח אפליקציות המנתח את התנהגות המשתמש והופכת אותה לתובנה ומדדים משמעותיים כדי לעזור לבעלי אפליקציות לשפר את אסטרטגיית השיווק שלהם.

מפתחים יכולים לראות כיצד משתמשים מגיבים לאסטרטגיות שיווק ואיזה היבטים של היישומים הניידים המושכים ביותר.

מספק ניתוח אפליקציות

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

אפליקציות שנבנו עם Andromo APK Maker

Andromo מציעה דרכים מרובות לייצר רווח מאפליקציות כגון רכישות מתוך האפליקציה, תוכן ממומן ומודעות הקשורות לתוכן כמו Ad Mob, Facebook או MobUp. 

תסתכל על היישומים הניידים שלהלן שנוצרו באמצעות Andromo's APK של יצרן אפליקציות.

אפליקציית טפטים של אנימה sxreen

היכו איידס - 50+ טיפים למניעת HIV

אפליקציה רפואית זו מספקת מידע על HIV/איידס כמו חיסונים, טיפול ואמצעי מניעה. הוא גם מספק מילון מונחים מעודכן וטיפים בריאותיים יומיומיים. 

הודות לתוכן העשיר שלה, האפליקציה מרוויחה כסף באמצעות פרסום בתוך האפליקציה על ידי שיתוף מודעות מ-Ad Mob, Facebook ad או MobUp.

מסך אפליקציית טפט אנדרומו שני

Radio Manele Noi 2021

לאפליקציה זו יש למעלה מ-10,000 הורדות ומעניקה למשתמשים גישה ל-20 תחנות רדיו. זה משך אלפי משתמשים הודות למבחר הרחב של מנגינות כמו מוזיקת ​​מסיבות, פולק, מנלה ישנה, ​​אהבה, מוזיקת ​​כינור ומוזיקת ​​צוענים.

האפליקציה מאפשרת למשתמשים לגשת למספר תחנות רדיו ולהרוויח כסף באמצעות פרסום. 

צילום מסך אפליקציית טפטים של אנדרומו שלישי

Murottal Muzammil Hasballah MP3 Offline

אפליקציה זו מאפשרת למשתמשים להאזין לכל הקוראן המלא. יש לו תכונות מרובות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ותוכן שמע באיכות גבוהה זמין במצב לא מקוון. 

מונטיזציה של האפליקציה מתבצעת באמצעות פרסומות בתוך האפליקציה. משתמשים יראו מדי פעם מודעות לתצוגה, מודעות ספציפיות לפלטפורמה ו/או מודעות באנר.

כיצד להשתמש ב-APK Creator של Andromo

הפלטפורמה מציעה תוכן חינוכי כדי לעזור למפתחים ליצור אפליקציות אנדרואיד ואפילו ללמוד כיצד ליצור אפליקציות טאבלט אנדרואיד. להלן מדריך פשוט שלב אחר שלב כיצד יוצר APK של אנדרואיד יצירות.

צילום מסך של דף הרשמה

הרשם

מפתחים יכולים להיכנס ליצרן ה-APK באמצעות חשבונות הפייסבוק או גוגל שלהם. אך לפני יצירת חשבון, המפתחים יידרשו לעבור ולהסכים לתנאי השירות ולמדיניות הפרטיות. התהליך פשוט, הוא אינו מצריך הרשמות חדשות כדי לכלול מידע אישי.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

Andromo הקלה על יצירת יישומים על ידי הצגת תבניות יישומים מרובות. מפתחים יכולים לבחור תבנית מהחלק Easy Start של הבונה לעריכה. לחלופין, הם יכולים לבחור ליצור פרויקט מאפס. ישנן תבניות מרובות כגון תבניות חינוכיות, תבניות חדשות או א יצרנית אפליקציות פשוטה לילדים.

Andromo Easy Start Page
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

לאחר בחירת תבנית, הגיע הזמן להפוך אותה ליפה ומושכת. מפתחים יכולים לבחור מתוך אוסף של ערכות צבעים, פריסות וגופנים. הם יכולים גם להשתמש בתכונת הגרירה והשחרור כדי להוסיף לחצני פעולה, הרחבות ופעילויות לחוויית משתמש טובה יותר. יוצרים יכולים לבחור תכונות כגון גלריות תמונות, עדכוני RSS ונגני וידאו.

טוען תוכן

מפתחים עם כמויות גדולות של תוכן לא צריכים להקדיש תקופות ממושכות להעלאת תוכן. Andromo מאפשר למפתחים לטעון תוכן כאצווה בלחיצה אחת בלבד. 

תכונה זו מועילה למפתחים שצריכים להוסיף מספר רצועות מוזיקה, תמונות טפטים, מסמכים ותמונות ללוחות מחוונים שונים.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

Monetization

Andromo מספקת כלי מונטיזציה מתקדמים של תוכן. מפתחים יצטרכו להפעיל את המקשים Ad Mob, רשת הקהל של פייסבוק ומקשי MobUp, ולאחר מכן לבחור מודעת ביניים, באנר או מודעת מותאמת. 

מפתחים יכולים גם לבחור את התדירות בין מודעות ביניים ולהוסיף מסך פתיחה כדי להפוך את המודעה לגלויה יותר.

העלה לחנות האפליקציות

לאחר השלמת האפליקציה לנייד, של Andromo מחולל APK ישלח אותו באימייל למפתח, הכל מוכן ומוכן להעלאה בחנות Google Play.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

למה לבחור ביצרן APK?

קובץ APK מכיל את כל הקודים והנכסים הנדרשים ליצירת אפליקציה ומאפשר להתקין אפליקציות מחנות Google Play.  ברוב המקרים, מפתחים יוצרים יישומים מאפס, ומעניקים להם בעלות על קודי ה-APK. עם זאת, פלטפורמות חינמיות כמו Andromo מספקות תבניות עם קודי APK. אבל לאפליקציות יהיו קודי APK שונים גם אם הם חולקים תבנית דומה. 

אז למה כדאי לך להשתמש ב-APK יצרן אפליקציות לאנדרואיד?

גישה בלתי מוגבלת לתכונות חדשות

משתמשי אפליקציה יכולים להוריד קבצי APK מראש כדי ליהנות מתכונות חדשות לפני כולם.

ללא הגבלות

משתמשים יכולים להוריד ולהשתמש ביישומים שהוגבלו באזורים מסוימים.

גישה לעדכונים האחרונים

משתמשי אפליקציה אינם צריכים לחכות לעדכונים. ברגע שהם יורידו את קבצי ה-APK, תהיה להם גישה לעדכונים בזמן אמת.

התקנה קלה

מחוללי APK מועילים למשתמשים ניידים שאינם יכולים לגשת לאף אפליקציה בחנות הפליי או למפתחים שמעדיפים שאנשים יורידו את האפליקציה ישירות מהאתר שלהם.

למה להשתמש ב-APK של Andromo?

להורדת עלויות שיווק

תשכחו משיטות השיווק המסורתיות הישנות כמו SMS. יצירת אפליקציה לנייד לעסק מאפשרת לו לשלוח הודעות דחיפה מותאמות אישית שהן יעילות יותר. בנוסף, מפתחים יכולים להשתמש ב- בונה אפליקציות של אפל כדי למקד למשתמשי iOS.

לחיזוק תדמית המותג

אפליקציות עסקיות יכולות להגביר את המודעות למותג ולטפח קשרי לקוחות טובים יותר באמצעות אינטראקציה קבועה. המפתח ליצירת נוכחות מקוונת חזקה יותר הוא מעורבות מתמדת של לקוחות ומתן להם את המידע והמוצרים שהם צריכים.

שפר את שירות הלקוחות

עסקים יכולים כעת להציע שירות לקוחות ללקוחות בדרכים. אפליקציה מקלה על לקוחות לשתף את השאילתות שלהם, והיא מאפשרת לעסקים לקבל משוב מביקורות ודירוגים.

הגדלת מכירות

העולם המקוון עוסק כולו בנוחות. רוב העסקים עם יישומים דיווחו על עלייה בהכנסות ממכירות ועל יותר לקוחות לבצע רכישות מקוונות. בנוסף, יצירת אפליקציה מאפשרת עסקאות בטוחות וקלות.

הגדל את נאמנות הלקוחות

לקוחות חייבים להשתמש באפליקציה מספר פעמים אם יש להם ניסיון טוב. בנוסף, הודעות דחיפה מתמדות יתריעו על פריטים חדשים ומכירות.

תכונות של Andromo APK Maker

פלטפורמה נהדרת מעניקה למפתחים גישה לאינספור תכונות ופעילויות. זה גם מאפשר ליצור ממשק משתמש מרשים ועיצוב יפהפה. 

אנדרום יוצר APK מקוון מציע תכונות כמו:

לוחות מחוונים מרובים

עם תכונת לוח המחוונים המרובה, מפתחים יכולים ליצור מספר מסכים לסוגים שונים של תוכן ופעילויות.

תוכן וידאו/שמע

למשתמשי האפליקציה יש גישה לתוכן וידאו ואודיו והם יכולים גם להזרים סרטוני יוטיוב ישירות מהאפליקציה וליצור רשימות השמעה של התוכן המועדף עליהם.

הודעות דחיפה

הודעות מותאמות אישית הן דרך מצוינת לשמור על מעורבות המשתמשים ולהוביל תנועה לאפליקציה או לאתר לבחירה.

מונטיזציה מתקדמת

מונטיזציה היא חלק חשוב ביצירת אפליקציות. Andromo מאפשר למפתחים להרוויח כסף באמצעות פרסומות על ידי הצגת מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מקוריות.

תצוגת אינטרנט

מפתחים יכולים להציג דפי אינטרנט כחלק מפריסת הפעילות של האפליקציה על ידי הכללת קישורי אינטרנט. זה יוביל תנועה ישירות לאתר הראשי.

מַפָּה

Geo-Location מאפשר למשתמשי אפליקציה לשתף את מיקומם הנוכחי ולמצוא את דרכם ליעדים חדשים.

צור אפליקציה עוד היום!

של אנדרומו בונה APK הפך את פיתוח האפליקציות לפשוט ומהנה הודות ל- תבניות אפליקציה לטלפון. יש הרבה תכונות ופעילויות למילוי אפליקציה. בנוסף, תכונת הגרירה והשחרור הפשוטה מסירה את ההמולה של הקידוד.

הבא לחיים את כל רעיונות היישום שלך. בחרו ב-Andromo ועצבו עוד היום אפליקציה לנייד!

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.