.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

בניית אפליקציות Andromo Easy Kids ללא קוד

יש ביקוש רב לאפליקציות ילדים, למשל אפליקציית וידאו המיועדת רק לילדים. עד 2020, אפליקציית YouTube Kids, שמתכוונת לספק לילדים סביבה מוגבלת יותר מלאה בסרטונים ידידותיים למשפחות בנושאים שונים, קיבלה למעלה מ-111.3 מיליון הורדות. Andromo אנדרואיד ו יצרנית אפליקציות לאייפון מקל על בניית אפליקציות מצוינות לשימוש לילדים.

Andromo Kids App Builder היא פלטפורמה המסייעת למתכנתים לבנות יישומי iOS ואנדרואיד לילדים. קל להחיות אבות טיפוס מנייר בתוך דקות.

Andromo היא פלטפורמה ללא קוד, שעוזרת ליוצרים לבנות יישומים ניידים לילדים שיכולים להתחרות ביצירות יקרות של סוכנויות.

היתרונות של Andromo App Builder לילדים

את העתיד יצרנית אפליקציות פשוטה מאפשר יצירת מגוון שלם של יישומים. לא רק משתמשים יכולים ליצור אפליקציות לילדים, הבונה שלנו כל כך קל לשימוש שאפילו ילדים יכולים ליצור איתו יישומים פועלים.

מאפשר עיצוב באיכות מעולה

אנדרומו הוא א גרור ושחרר את יצרן האפליקציות המאפשר התאמה אישית של עיצובי יישומי ילדים בקלות. קל לשנות גופנים, צבעים, ערכות נושא ועוד עם ממשק ה-All-in-One. התכונה הטובה ביותר עבור Andromo היא יצירת מגוון יפיפה של יישומים בלי אפילו כישורי קידוד. הפכו רעיון למציאות והשיקו את האפליקציה עוד היום ב-Android Market, Amazon Appstore וכו'.

 

תכונות מוכנות מראש באפליקציה

מגובה על ידי Google Flutter

Flutter היא אחת הטכנולוגיות המרגשות ביותר בעולם פיתוח האפליקציות. זה מאפשר למפתחים לבנות ביעילות. הילד המקומי האיכותי מייצר אפליקציה ל-iOS ולאנדרואיד עם בסיס קוד אחד. במילים אחרות, Flutter מאפשרת ליצור אפליקציה סלולרית חוצת פלטפורמות מקוונת שהיא גם אנדרואיד וגם iOS מפלטפורמה אחת!

מחשב נייד עם לוגו Google Flutter בקרבתו

צור יישומים ניידים לילדים ללא ידע בתכנות

עם Andromo, מפתחים יכולים לבנות אפליקציה ללא קוד בכמה קליקים בלבד. בניית אפליקציות במיוחד עבור הילד מעולם לא הייתה אינטואיטיבית ופשוטה יותר, עם תכונות גרירה ושחרור, עורך הקוד היציב ומגרש משחקים WYSIWYG לבדיקת תוצאות העבודה. 

 

מחשב נייד עם סמל ללא קוד על המסך

שפע של אפשרויות עיצוב

בניית אפליקציית Andromo לילדים מציעה שלוש רמות מנוי. Hobbyist - שהוא מושלם לביצוע צעדים ראשונים או אפליקציות מובייל ללא מטרות רווח. Pro – מושלם עבור יוצרי תוכן ויזמים קטנים, ו-Ultra – מושלם עבור יוצרי אפליקציות סלולריות מקצועיות ופיתוח עסקי.

מחשב נייד וטלפון עם 3 אפליקציות בחינם

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

להרוויח כסף על ידי בניית אפליקציות לילדים

בונה יישומי Andromo נותן למפתחים את הכלים והתאימות להרוויח בקלות הכנסה פסיבית וסיכויים רבים יותר לחיות את חיי החלומות שלהם על ידי הפיכת יישומי ילדיהם לאנדרואיד או iOS למקור הכנסה פסיבית.

ניתן להשיג זאת על ידי הכללה יעילה של פרסומות באנרים, פרסומות ביניים, מודעות מקוריות ואפילו רכישות בתוך האפליקציה!

שלבים כיצד ליצור אפליקציה לילדים

יצירת אפליקציות סלולריות איכותיות דורשת הרבה זמן ומאמץ, אבל זה יכול להיות הרבה יותר קל בעזרת Andromo. זה גם מאפשר ליוצרים לבטל את כל העבודה הקשה והלחץ. להלן השלבים לבניית יישום הילד הגדול הבא.

צילום מסך של דף הרשמה

הרשם

כדי להתחיל עם זה, איך לגרום לזה לקרות, עבור אל אתר Andromo ולחץ על כפתור "צור אפליקציה" בפינה השמאלית העליונה של דף הבית כדי להתחיל בבניית האפליקציה. התחל ביצירת חשבון באתר של Andromo או התחל מיד על ידי לחיצה על סמל ההתחלה הקלה.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

על שלנו דף התחלה קל משתמשים יכולים למצוא תבניות במגוון נושאים.

כל התבניות נועדו לעזור למפתחים לחסוך זמן. בחר אחד מאלה כדי להתחיל לשנות ולאכלס אותו במידע.

לחלופין, ניתן להשתמש בלחצן צור פרויקט חדש ליצירת פרויקט חדש מאפס.

Andromo Easy Start Page
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

Andromo עמוס בהרבה תכונות מנקרות עיניים כדי להפוך יישומים ניידים לילדים נחשקים, מענגים ומרשימים. Andromo מאפשר למפתחים לעשות זאת ליצור אפליקציה מותאמת אישית ללא כל ידע בקידוד. Andromo מגיע עם למעלה מ-30 תכונות מקוריות מהסוג הטובות ביותר הניתנות להגדרה. זה מספק את הגמישות של שינוי או הוספה של רכיבים בכל פעם שרוצים.

טוען תוכן

קל להוסיף מגוון תוכן ל- בונה אפליקציות לילדים, כולל מילים מהשירים האהובים על הילד, קישורים לסרטונים האחרונים מאמני YouTube, שידורים חיים מקונצרטים, ספרי ילדים שפורסמו, ערוצי חדשות ועוד הרבה יותר. כל זה קורה בלחיצה אחת בלבד - וללא שורת קוד אחת.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

בניית אפליקציות לילדים מאפשרת ליוצרים להרוויח כסף מארבעה סוגי מודעות שונים - מודעות באנר, מודעות ביניים, מודעות מקוריות ומודעות וידאו. ארבעת סוגי המודעות הללו עוזרים ליוצרי יישומים להרוויח כסף בכל פעם שמשתמשים לוחצים עליהם. Andromo מאפשר למפתחים להגדיר כמה זמן מסע פרסום צריך לרוץ כדי שיוצרים יוכלו להפיק את המרב מהקמפיינים שלהם.

 העלה לחנות האפליקציות

לאחר יצירת האפליקציה לנייד של הילד, אז הפיצו אותה לשאר העולם. זה יכול להיות ב-Google Play, Amazon Market, App Store, Windows Store, ועוד הרבה ערוצי הפצה מקוונים ומקומות שוק.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

מה מייחד את אפליקציית Kids?

על פי נתוני סטטיסטה, מספר אפליקציות הילדים הזמינות, במיוחד בפלטפורמה כמו אמזון, גדל ביותר מ-59.9 אחוזים בחמש השנים האחרונות. ברבעון הראשון של 2015, היו 6172 יישומי ילדים בשוק שלהם, אבל עד הרבעון שהסתיים השנה, האפליקציה לנייד לילדים גדלה ל-15,400. 

 שוק האפליקציות לילדים הוא עצום. זה חופף לארבע תעשיות עיקריות - חינוך, טכנולוגיה, בידור ומשחקים. 

אפליקציית ילדים משמשת לעתים קרובות למטרות בידור. יחד עם זאת, כמה יישומים 'חינוכיים' או 'לימודיים' יכולים לשמש גם לבידור ואף יכולים לשלב אלמנטים מהנים בעיצוב ובאיורים שלהם.

יוצר אפליקציות לילדים הוא העתיד של עידן האפליקציות לנייד שכן יש שוק עצום לאפליקציות לילדים. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח, המספר הזה של משתמשי אפליקציות סלולריות ילדים ימשיך לעלות, וכך גם הביקוש ליישומים נוספים. עם התפוצצות שוק היישומים של הילד, אפשר לראות בקלות למה זה היה מהלך מאוד משתלם של אנדרומו. עכשיו כל משתמש יכול לבנות אפליקציה חוצת פלטפורמות באינטרנט.

למה אנשים בונים אפליקציות לילדים?

קהל גדול

אחת הסיבות הגדולות ביותר למפתחים ליצור אפליקציות ילדים היא הקהל העצום. זוהי אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג משתמשים חדשים. בממוצע, לכל אפליקציה יש מאות אלפי משתמשים של ילדים, לא משנה אם זה חינוכי, בידור או משחק. והילדים האלה מבלים הרבה זמן באפליקציות האלה מדי יום.

פופולרי בשוקי אפליקציות לנייד

אחת הסיבות הגדולות ביותר לכך שאפליקציות אנדרואיד ואייפון למורים קיימות, היא לשתף חומרים חינוכיים ושיעורים עם תלמידים ברחבי העולם. סטודנטים מהגן ועד האוניברסיטה יכולים לגשת לשיעורים ולחומרי הקורס בלחיצת כפתור.

הזדמנויות פרסום

ילדים אוהבים לשחק עם אפליקציות בסמארטפונים שלהם. נכון לעכשיו, מיליוני ילדים נהנים לשחק עם יישומים ניידים בסמארטפונים שלהם. הפופולריות של הטרנד של ייצור ילדים הולך וגדל. יוצרי יישומי אנדרואיד ו-iOS שמייצרים באמצעות מודעות מקוריות גדלים גם הם בתורם. כמות הכסף ההולכת וגדלה שאפליקציות ילדים יכולות להרוויח הניבה הרבה הזדמנויות למפתחים לצאת לשוק הזה.

תכונות Andromo לילדים אפליקציות

נגן YouTube

ליוצר האפליקציה לילדים מוטבע תכונת נגן YouTube המאפשרת הורדת סרטונים לילד מיוטיוב. הורד את הסרטים המצוירים והשיעורים החינוכיים האהובים על ילד ושמור אותם במכשיר לצפייה מתי שירצה.

נגן אודיו

ליצרן אפליקציות בחינם לילדים יש נגן שמע ידידותי להורים המאפשר לילדים לבחור מתוך מאות סיפורים, סיפורים ומשחקים חינוכיים.

ספר אלקטרוני

האפליקציה לנייד לילדים שנעשתה עם Andromo מאפשרת ספרים אלקטרוניים לילדים וסיפורים קצרים המשפרים את כישורי הקריאה והאינטליגנציה של הילד. בניית אפליקציות לילדים היא להפוך את הלמידה למהנה לילדים.

מודעות מקוריות

פרסום מקורי הוא תוכן הדומה לתוכן העריכה של הפרסום, אך הוא משולם על ידי מפרסם כדי לקדם מוצר או שירות מבלי לשנות את חווית הקריאה או הלמידה של הילד.

לחץ על הודעות

באמצעות יכולת הודעות דחיפה, יצרן אפליקציות לילדים מקל הרבה יותר להתריע לילדים על חדשות, עדכונים ומידע חשוב אחר.

גלריית תמונות

Extens תמונות אהבת ילדים! תמונות אומרות יותר ממה שמילים יכולות לבטא. בונה יישומים לילד מאפשר הוספת תמונות ויצירת גלריות תמונות כדי לגרום לילדים ליהנות מהרגע אפילו יותר.

צור אפליקציה עם Andromo!

האנדרומו בונה אפליקציות אנדרואיד היא הבחירה הטובה ביותר בכל הנוגע לבניית יישומים לילדים. עם Andromo, קל ליצור אפליקציה לילדים רק על ידי בחירת תבנית ועיצובה מבלי לכתוב שורת קוד אחת. עם Andromo, מפתחים מרוויחים הכנסה פסיבית על ידי יצירת יישומים עבור טלפונים אנדרואיד או iOS. התחל בהרשמה לחשבון, והתחל ליצור את האפליקציה. זה לא נהיה יותר קל מזה.

 בנו אפליקציות אנדרואיד או iOS לילדים מבלי ללמוד שפות תכנות מורכבות, והכל בכמה לחיצות בלבד!

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.