.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

צור אפליקציות באמצעות תבניות התחלה קלה

Andromo מספקת תבניות יישומים מובנות מראש הניתנות להתאמה אישית רבה עבור משתמשים מתחילים. גלריית התבניות של Andromo היא ענקית, ומספקת תבניות מרובות בסוגי אפליקציות מסוימים כגון רוחנית, חינוכית, אופנה, חדשות, עסקים קטנים, ספרים אלקטרוניים ועוד רבים.

עבור לדף ההתחלה הקלה שלנו כדי לבחור בין 30+ תבניות מובנות מראש.

אין צורך להשקיע אינספור שעות בפיתוח אפליקציות משלך מאפס.

פשוט קח תבנית המתאימה ביותר לצרכים שלך, התאם אותה אישית ואתה מוכן!

הצטרף לשוק האפליקציות הדינמי באמצעות תבניות יישומי Andromo

לפי מחקר של Statista, בשנת 2021, יש כמעט 2 מיליון אפליקציות ב-App Store וכמעט 3 מיליון אפליקציות ב-Google Play. כולם צוברים תעשייה בשווי של 693 מיליארד דולר בשנת 2021. בתעשייה הפורחת הזו, ההזדמנויות הן אינסופיות. 

למשתמשים רבים יש רעיון לאפליקציה של מיליון דולר אך מרגישים חסרי אונים בשל היעדר יכולת קידוד. זה הזמן שבו Andromo מופיע כפתרון האולטימטיבי. אנדרומו הוא א גרור ושחרר את בונה אפליקציות עם ממשק אינטואיטיבי עבור שאינם מקודדים. יתרה מכך, הפלטפורמה מספקת למשתמשים מגוון רחב של תבניות אפליקציה המאפשרות למשתמשים להיכנס לפרויקט במהירות וביעילות.

תבניות אפליקציות הטלפון של Andromo הן כל כך מגוונות שניתן להשתמש בהן עבור סוגים רבים ושונים של אפליקציות. משתמשים יכולים להשתמש בתבניות כנקודת התחלה, ולאחר מכן להוסיף מגע אישי ויצירתיות. האפליקציה הסופית תהיה ייחודית ותענה על הצרכים הספציפיים של לקוחות האפליקציה.

משתמשים יכולים לבחור בין 30+ תבניות אצלנו סעיף התחלה קלה.

כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר הן:

מסגרת 2

טפטיום

צור אפליקציית טפט מדהימה עם התבנית הזו.

אנדרומו שילבה לאחרונה את גלריית Pixabay בבונה.

משתמשים אפילו לא צריכים להעלות תוכן משלהם כדי ליצור אפליקציות טפטים!

טלפון אפליקציות בית ספר

אפליקציית בית הספר שלך

כל בית ספר יכול להשתמש באפליקציה שלו.

תבנית זו מאפשרת למשתמשים ליצור אפליקציות שיכולות להוות כלי רב עוצמה במונחים של הפצת הודעות על אירועים, שיתוף חדשות, ספרים אלקטרוניים, הרצאות מוקלטות, ואפילו להיות אמצעי תקשורת בין הנהלת בית הספר לתלמידים.

טלפון-סלולרי-אפליקציות

צלילי מתיחה

צור אוסף של צלילי מתיחה בטלפון שלך. אפליקציה כזו עשויה להפוך אותך לג'וקר ידוע לשמצה בקרב החברים והמשפחה שלך.

משתמשים יכולים להוסיף קבצי אודיו משלהם עם בדיחות מוקלטות מראש של מתיחות שבוודאי יבהירו את מצבי הרוח של הסובבים אותם.

מה גורם לתבניות האפליקציות שלנו לבלוט?

עיצוב נהדר

לאנדרומו יש אפשרויות עיצוב נרחבות המביאות יתרונות משמעותיים למשתמשים. כל התבניות מעוצבות בקפידה במראה אלגנטי, מודרני ויפהפה שניתן ליישם בקטגוריות שונות. לא משנה אילו רעיונות יש למשתמשים, לאנדרומו יש תבנית לכך. הקטגוריות נעות בין ספר אלקטרוני למוזיקה, בישול, טפטים, נגן מדיה ועוד רבים.

סמלי לוגו של גוגל ו-iOS ליד הטלפון

ניסיון חינם זמין

Andromo מאפשר למשתמשים לבדוק ולחוות את כל התכונות לפני כן רכישת מנוי. המשתמשים ישלמו רק לאחר סיום תקופת הניסיון. למתחילים שרוצה לבדוק את המים, תוכנית חובבים היא בחירה מצוינת לחסוך כסף. עם תוכנית זו, המשתמשים יוכלו לשחק עם התכונות הבסיסיות של הבונה, להתרגל לממשק ולמערכת WYSIWYG. זה גם הופך את Andromo לאופציה מצוינת עבור א יצרנית אפליקציות לילדים בחינם. תוכניות Hobbyist ו-Pro גם מאפשרות למשתמשים להשתמש בהגדרת מונטיזציה מתקדמת למשך 21 ימים, מספיק זמן כדי להסיק אם הדברים שווים את הכסף.

בנה 3 יישומים בחינם

ניתוח אפליקציות

Andromo מספקת ניתוח מתקדם בתוך האפליקציה המסייע ליוצרי אפליקציות לאסוף נתונים מדויקים על התנהגויות משתמשים. ככל שליוצרי אפליקציות יש יותר תובנות, כך יצטרכו יותר כוח ליוצרים לבצע אופטימיזציה של קמפיינים שיווקיים, שיעור השמירה והחזר ה-ROI. מעקב אחר אנליטיקה היא אחת הדרכים הטובות ביותר למקסם את הפוטנציאל של אפליקציה.

מספק ניתוח אפליקציות

תכונות מונטיזציה מתקדמות

עם גודל השוק של 100 מיליארד דולר בשנת 2020, אפליקציות סלולריות מופיעות כתעשייה משתלמת הן ליוצרים בודדים והן לעסקים ברחבי העולם. כחידוש, Andromo נותנת לאנשים רבים את ההזדמנות לעצב ולהפיק רווחים מאפליקציה בקלות במספר דרכים. כמה שיטות נפוצות הן מודעות, תוכן ממומן והפיכה למוכר אפליקציות. להרוויח כסף עם אפליקציות לא יכול להיות פשוט יותר.

תכונות ניטור מתקדמות

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

הכירו את תבניות האפליקציה שלנו!

עבור לדף ההתחלה הקלה שלנו וראה את התבניות שלנו בעצמך!

כולם זמינים במהלך ניסיון חינם של 14 יום שלנו. לא תצטרך לשלם על שום דבר אלא אם כן אתה רוצה!

טלפון-נייד-אפליקציות-טפטים

כיצד ליצור אפליקציה עם תבניות יישומי Andromo

צילום מסך של דף הרשמה

הרשם

אפשרויות הרשמה גמישות של Andromo מאפשרות למשתמשים ליצור חשבון ב-3 דרכים, או דרך חשבון גוגל, חשבון פייסבוק או דואר אלקטרוני. לאחר הכניסה לחשבון החדש, המשתמשים יגשו לממשק הבונה שבו מתרחש תהליך עיצוב האפליקציה.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

ראש שלנו דף התחלה קל ובחר תבנית שמתאימה לעיצוב שלך.

תבניות אפליקציה לנייד מדהימות מבחינה ויזואלית יכולות לעזור למשתמשים הראשונים לחסוך כמות אדירה של זמן עם מעט ידע בעיצוב. תבניות אפליקציות האנדרואיד של Andromo מעוצבות בקפידה עם פריסה מעשית, ערכות נושא מגוונות ויכולת התאמה אישית גבוהה.

Andromo Easy Start Page
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

משתמשי Andromo ימצאו את אפשרויות ההתאמה האישית גמישות וחזקות יותר מכל בונה אפליקציות גרירה ושחרור אחר בשוק. צוות המומחים של Andromo החדיר תכונות מהשורה הראשונה המאפשרות למשתמשים להתאים אישית את התוכן עד כמה שניתן.

טוען תוכן

Andromo תומך ב-30+ אלמנטים מקוריים עם סוגי תוכן שונים כגון מדיה, תמונה, גלריה, מוזיקה, וידאו, טקסט. ברגע שמשתמשים מעלים את התוכן, Andromo שומר על אותה איכות גבוהה, ובסופו של דבר מספקת למשתמשי הקצה את חוויית האיכות הטובה ביותר בתוך האפליקציה.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

משתמשים לא צריכים לחשוב על שום מודל להרוויח כסף מכיוון ש-Andromo מציעה רשימה של אפשרויות מונטיזציה שעובדות כמו קסם. לדוגמה, משתמשים יכולים לבחור מתוך מספר מודעות נפוצות כגון מודעות מותאמות, מודעות באנר או מודעות ביניים. אפשרויות חלופיות כולל תוכן ממומן והפיכה למוכר אפליקציות הן גם רעיונות טובים למתחילים להתנסות בהם.

 העלה לחנות האפליקציות

Andromo ישלח את כל המידע הדרוש באימייל ליוצרים ברגע שהאפליקציה נבנית במלואה. משתמשים יכולים להעלות מיד את האפליקציה ל-App Store ול-Google Play ולראות איך זה עובד. Andromo לא גובה תשלום נוסף עבור שלב זה.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

התכונות המתקדמות של Andromo מלבד תבניות יישומי iPhone

תמיכה בתוספים

התוסף הוא תת מוצר מתקדם הממנף את פונקציות האפליקציה. Andromo מספקת מגוון רחב של תמיכות תוספים כגון מפות וקודי QR, המשפרים את חווית המשתמש.

גלריית תמונות

גלריית תמונות היא תכונה נפוצה שניתן להשתמש בה באפליקציות רבות. אפליקציות כמו בישול, אופנה, טפטים הן כמה דוגמאות שיכולות להשתמש בגלריות תמונות כדי ליצור תוכן יפה. באנדרומו בונה יישומים , משתמשים יכולים להעלות ולסדר תמונות בכמות גדולה.

נגן אודיו

נגן האודיו ממלא תפקיד מכריע בתוכן בתוך האפליקציה עבור אפליקציות כמו אוסף רינגטונים או מוזיקת ​​מדיטציה. עם אנדרומו פיתוח מובייל חוצה פלטפורמות בונה, משתמשים יכולים להעלות קבצי אודיו באיכות גבוהה וליצור רשימות השמעה של אודיו.

נגן YouTube

אפליקציות סרטים רבות משתמשות בנגני YouTube כדרך להציג קדימונים לסרטים. באנדרומו יוצר אפליקציית ios , נגן YouTube הוא אלמנט מקורי שעוזר למשתמשים להזרים בקלות סרטונים.

עדכוני RSS

עדכון RSS הוא כלי רב עוצמה שמגביר את מעורבות המשתמשים. עדכון RSS ב-Andromo יספק את החדשות האחרונות של אתר אינטרנט או בלוג, ויעזור למשתמשים לעדכן את החדשות באופן מיידי.

צור אפליקציה באמצעות תבניות אפליקציות Andromo היום!

אפליקציית Andromo תבניות אפליקציית iOS מאפשרות לאנשים לבנות אפליקציות ללא קוד לעצב אפליקציות יפהפיות, עם תכונות חזקות ויכולת התאמה אישית חזקה. אנדרומו יוצר אפליקציית floer מקל על החשיבה והרעיונות העיצוביים ליישומים ייחודיים וידידותיים למשתמש. פלטפורמת ה-all-in-one מספקת גם רשימה של אפשרויות המונטיזציה הטובות ביותר, והופכת אפליקציות לעסקים אמיתיים. Andromo עשוי להיות התשובה העיקרית עבור אנשים רבים שמחפשים כיצד ליצור אפליקציה לאייפד

נסה את Andromo היום - פלטפורמת ה-all-in-one עם תבנית אפליקציה מדהימה לטלפון.

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.