.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

בנה אפליקציה חוצת פלטפורמות באינטרנט עם Andromo

יש ויכוח מתמשך בעולם מפתחי התוכנה: מה עדיף - חוצה פלטפורמות או אפליקציות מקוריות?

מצד אחד, אפליקציות חוצות פלטפורמות מאפשרות ליוצריהן להגיע לקהל רחב יותר עם המוצרים שלהם. מצד שני, אפליקציות מקוריות מתהדרות בביצועים טובים יותר ופחות קריסות.

למרבה המזל, אנדרומו מכוסה בשני המחנות שכן הדרך שלנו לבניית אפליקציות חוצת פלטפורמות היא ליצור שתי אפליקציות מקוריות לשניהם: Andromo ו- iOS!

משתמשי Andromo יכולים לבחור באיזו פלטפורמה האפליקציה צריכה להיבנות. גישה זו מעניקה למשתמשים שלנו את כל הכיף אך אף לא אחת מהקלוריות של פיתוח אפליקציות חוצות פלטפורמות!

סטטיסטיקות של אפליקציות מובייל חוצות פלטפורמות

$ B

הכנסות חודשיות מאפליקציות אנדרואיד ו-iOS משולבות

M Apps

פועלים היום ב-App Store ו-Play Marked ביחד

%

מפתחים משתמשים בגישה חוצת פלטפורמות

חברות ומפתחים נוספים מבינים את החשיבות של להיות ב-App Store וב-Play Store בו-זמנית, בצורה חסכונית. זו הסיבה שכשליש ממפתחי המובייל משתמשים בטכנולוגיות או במסגרות חוצות פלטפורמות, כאשר Flutter היא המסגרת הנפוצה ביותר.

בניית אפליקציה חוצת פלטפורמות באינטרנט מקבל את החשיפה המקסימלית לקהל היעד. שיטה זו מציעה גם קלות שימוש וחסכוניות. אז כן, הולך עם פיתוח מובייל חוצה פלטפורמות זו החלטה נבונה.

היתרונות של Andromo Cross-Platform Builder

רוב בוני האפליקציות הרב-פלטפורמות עדיין דורשות מידה מסוימת של כישורי קידוד. אבל הפלטפורמה של Andromo מאפשרת לבנות אפליקציות חוצות פלטפורמות ללא כישורי קידוד כלל. להלן מספר יתרונות של שימוש ב-Andromo:

פנה לכל קהל הניידים

היצמדות לחנות אפליקציות אחת אינה מספיקה. על ידי בניית אפליקציות לחנויות אפליקציות גדולות כמו Play Store או App Store, אפשר למנף את כל קהל היעד. עם בונה האפליקציות של Andromo, iOS ואפליקציות אנדרואיד ניתן ליצור בקלות. בדרך זו, מפתחים יכולים למקסם את החשיפה לכל הקהל.

לוגו של iOS ואנדרואיד

קל לשימוש

איזה מהם נשמע טוב יותר: מאות שורות קוד לכל אפליקציה שנוצרה מאפס? או בונה גרירה ושחרור המאפשר יצירה של אפליקציה בודדת ללא קוד שפועלת על מספר פלטפורמות? אם האחרון נשמע טוב, Andromo לשירותכם!

מחשב נייד עם סמל ללא קוד על המסך

קל לשמור

מכיוון שיש רק אפליקציה אחת לכל הפלטפורמות, קל לתחזק אותה ולבצע שינויים. בנוסף, ניתן לסנכרן עדכונים בקלות ובמהירות בכל הפלטפורמות. יתרון שיהיה בלתי אפשרי באפליקציות מקוריות!

תכונות מוכנות מראש באפליקציה

לחסוך כסף, להרוויח כסף

"כתוב פעם אחת, רוץ לכל מקום." הרעיון הזה שימש השראה ליצרני אפליקציות מרובות פלטפורמות. מכיוון שחברות לא צריכות לשכור מפתחים מומחים לכל פלטפורמה, ניתן לחסוך הרבה כסף. כסף זה יכול לשמש להשקעה בכלים להגדלת העסק!

לחסוך כסף

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

בנה אפליקציות מובייל חוצות פלטפורמות והרוויח הכנסה צדדית

בהיותם המובילים בתעשייה, אפליקציות אנדרואיד ו-iOS הפכו לבחירה הראשונה של כמעט כל החברות. אבל זה יכול להיות יקר וגוזל זמן לבנות אפליקציה נפרדת עבור כל אחת מהפלטפורמות הללו.

בוני פלטפורמות חוצות עושים פלאים בהקשר זה. הם מאפשרים למפתחים ליצור אפליקציה אחת שפועלת על פני מכשירים שונים. האם בניית אפליקציה לאנדרואיד או iOS, הם יכולים לעזור. עם שיטות מונטיזציה מתקדמות כמו מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מקוריות, מפתחים יכולים להפוך את האפליקציה חוצת הפלטפורמות לזרם הכנסה צדדי!

טלפונים כלליים של אפליקציות בונה

כיצד לבנות אפליקציה חוצת פלטפורמות עם Andromo

Andromo מציעה פתרון מהיר וחסכוני לייצור אפליקציות חוצות פלטפורמות. במקום לכתוב מאות שורות קודים עבור כל פלטפורמה, פשוט בנה אפליקציה אחת והשתמש בה במספר פלטפורמות. כל זה באמצעות תכונות הגרירה והשחרור - לבסוף, מפתחים יכולים לבנות אפליקציה ללא קוד. בצע את השלבים הבאים ל צור אפליקציית Flutter משלך, אפליקציית טאבלט אנדרואיד או כל אפליקציה חוצת פלטפורמות אחרת המשתמשת ב-Andromo:

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הירשם למנוי

לאנדרומו יש שלוש אפשרויות מנוי בשם Hobbyist, Pro ו-Ultra השונות מבחינת דרישות המשתמש. בחר את זה שעונה על הדרישות והתחל לבנות.

הערה: רק מנויי תוכנית Ultra יכולים לבנות אפליקציות iOS עם Andromo. כל התוכניות האחרות יכולות לבנות רק אפליקציות אנדרואיד.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

הקטע 'התחלה קלה' כולל תבניות רבות. כל התבניות הללו נועדו לפשט ולהאיץ את תהליך בניית האפליקציה. בחר תבנית שמתאימה לצרכים והתחל לערוך. לחלופין, ניתן להשתמש בלחצן צור פרויקט חדש כדי להתחיל פרויקט חדש מאפס.

Andromo Easy Start Page
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

התאם אישית תכונות וסגנונות

כאשר המשתמש נמצא בפרויקט, סיור ב- בונה יישומים בהתאמה אישית יוצג. צפה בו או דלג עליו לפי המועדף. בחר מתוך מגוון רחב של תכונות וסגנונות. הוסף מגע אישי על ידי ביצוע שינויים בגופנים או צבעים.

העלה תוכן

יש לך תוכן כמו תמונות, קבצי אודיו וכו'? הוסף פעילויות והעלה את התוכן לאפליקציה. בונה הגרירה והשחרור הופך את כל התהליך לחלק. אפשרויות ידידותיות אחרות זמינות גם כן, כמו כפתור שכפול להעתקת פעילות קיימת. אז יש תמיכה ב-Firebase Analytics שמספקת אפליקציות בגודל קומפקטי.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

ייצור רווחים

הגדר מונטיזציה באמצעות מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מותאמות שהופכות את האפליקציה לזרם מזומנים. עם סוג הקהל הנכון, בעל האפליקציה יכול להרוויח כסף מכל אינטראקציה של משתמש.

העלה לחנות האפליקציות

מנויי חבילת אולטרה יכולים לקבל שני מבנים של אפליקציה: עבור אנדרואיד ו-iOS, וכך לקבל אפליקציה חוצת פלטפורמות.

מכיוון שהיא חוצה פלטפורמות, אפליקציה אחת תספיק למספר חנויות אפליקציות. המשתמש יכול לשלוח את האפליקציה ל-App Store ול-Play Market,

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

אפליקציות חוצות פלטפורמות: פתרון חסכוני לבניית אפליקציות מובייל של חנויות אפליקציות מרובות

חנות Google Play ו-Apple App Store הן שני השחקנים הגדולים בעולם האפליקציות לנייד. כך שחברות לא מסתכנות בהחמצת נוכחותן על אף אחת מהן. עם זאת, בניית אפליקציות מבוססות קוד עבור כל אחת מהן היא יקרה.

אפליקציות חוצות פלטפורמות הן פתרון לבעיה זו. יש אפליקציה אחת לכל קונספט שפועלת בפלטפורמות שונות. אפליקציות מסוג זה בנויות על הרעיון של "כתוב פעם אחת, רץ בכל מקום".

הם זכו לתהילה בשנים האחרונות בגלל קלות השימוש, הטבע החוסך בזמן והחסכוניות שלהם. כעת, כ-33% ממפתחי המובייל משתמשים בטכנולוגיות או במסגרות חוצות פלטפורמות, והמספר ימשיך לעלות בשנים הקרובות.

ההכנסות מאפליקציות אנדרואיד ו-iOS הגיעו להכנסות של 111 מיליארד דולר בשנת 2020. הכנסה זו כמעט הוכפלה מזו של ההכנסות בשנת 2017. המספרים הללו, יחד עם גורמים רבים אחרים, הפכו למניע למספר כולל של 5.7 מיליון אפליקציות בשילוב ב-App Store ו חנות משחקים.

מכיוון שהמספרים הללו עדיין עולים, מפתחים מחפשים דרכים מהירות לבנות אפליקציות. בוני חוצי פלטפורמות לא רק מאפשרים יצירה מהירה של אפליקציות עבור פלטפורמות מרובות, אלא שהם גם חסכוניים!

אפליקציות חוצות פלטפורמות בולטות

ישנן דוגמאות רבות לאפליקציות שנבנו באמצעות בוני חוצה פלטפורמות. כבר עכשיו, שליש מכל המפתחים בונים אפליקציות באמצעות פלטפורמות חוצות. והמספרים הללו יעלו ככל שיותר ויותר חברות יבחרו באפליקציות אלו על פני אפליקציות מקוריות. להלן מספר דוגמאות בולטות לאפליקציות חוצות פלטפורמות:

ג'ירוסקופ

חברת הבריאות והפרודוקטיביות הזו השתמשה ב-React Native, מסגרת JavaScript שניתן להשתמש בה לבניית אפליקציות עבור iOS ואנדרואיד כאחד, כדי לבנות את האפליקציה שלה. הודות לכוחות של React, הנתונים מוצגים בשתי תצוגות אטרקטיביות ומעוצבות היטב.

טאונסקה

Townske הוא מדריך עיר בהשראת טיולים לטיולים. זה שואל את המקומיים על המקומות המועדפים עליהם ונותן למשתמשים רשימה של דברים לעשות כמו המקומיים. אפליקציה זו בנויה גם באמצעות React Native כדי לתת זמני טעינה מהירים ותחושה חלקה.

Xianyu מאת עליבאבא

Xianyu היא פלטפורמת מוצרים משומשים המסתמכת על מערכת המסחר האלקטרוני של קבוצת עליבאבא. החברה הייתה זקוקה למערכת חזקה ליישום ולהרחבה; אז, פלאטר הייתה בחירה ברורה עבורם. תוצרת Google, Flutter מייצרת יישומים לנייד, אינטרנט ושולחן עבודה מבסיס קוד אחד.

טכניקות מונטיזציה

ניתן לבנות אפליקציות חוצות פלטפורמות במהירות וליצור רווחים בקלות באמצעות אפליקציות של Andormo יצרנית אפליקציות מקוונת. שיטות המונטיזציה המתקדמות כמו מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מותאמות הופכות את האפליקציות הללו לזרם הכנסה פסיבי.

תכונות Andromo עבור אפליקציות חוצות פלטפורמות

של אנדרומו בונה אפליקציות אנדרואיד בחינם מציע מספר תכונות תוך יצירת אפליקציות חוצות פלטפורמות. הנה כמה מהם:

סוגים שונים של תוכן

הוסף סוגים שונים של תוכן כמו תמונות, אודיו, קובצי PDF, כדי לענות על צורכי הקהל. חקור תכונות כמו גלריית תמונות, נגן YouTube, הזנת RSS כדי להבין מה אנשים עשויים לאהוב.

צרו קשר

פרטי התקשרות חשובים לפניות עסקיות ושירות לקוחות. Andromo נותן אפשרות להוסיף את פרטי הקשר לאפליקציות.

הודעות דחיפה

הודע למשתמשים כדי שלא יפספסו שום דבר חשוב.

לוחות מחוונים מרובים

לאפליקציה תמיד יש את לוח המחוונים הראשי הראשון כברירת מחדל. הוסף לוחות מחוונים מרובים עם תכונה זו! זה כמו ליצור שתי אפליקציות בתוך אפליקציה אחת!

קישור

תכונה זו מאפשרת למפתח להדביק קישור למשאב חיצוני.

קישור פעולה

הוסף לחצני גישה מהירה, כגון קישור, מיקום, טלפון, דואר אלקטרוני.

צור אפליקציה חוצת פלטפורמות עם Andromo!

Andromo מאפשר למפתחים ליצור אפליקציות חוצות פלטפורמות בתוך דקות ספורות. אפליקציות אלו יכולות לפעול במספר פלטפורמות. לפיכך, הפחתת העלות בהשוואה לאפליקציות מקוריות. וכל זה בלי לכתוב שורת קוד אחת!

מפתחים יכולים להוסיף תכונות שונות, כמו קישור אינטרנט, גלריות תמונות וכו', כדי להפוך את האפליקציות לאינטראקטיביות יותר. בנוסף, שיטות המונטיזציה המתקדמות יכולות להיות מקור טוב להכנסה פסיבית!

נסה את Andromo וצור אפליקציות חוצות פלטפורמות עוד היום!

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.