.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

Andromo - דרך קלה לבנות אפליקציה ללא קוד

בונה יישומים ללא קוד הוא, כפי שהשם מרמז - פלטפורמה שפשוט מעצימה את היוצרים לבנות אפליקציות מבלי לכתוב שורת קוד אחת. הטכנולוגיה מבוססת הענן, המונעת חזותית, הופכת את יצירת האפליקציה הבאה בשווי מיליארד דולר יותר על רעיונות ועיצוב מאשר כישורי קידוד מיומנים או מומחיות טכנית. 

ולא, זה לא קסם. עדיין יש הרבה קוד מעורב. אבל הקוד הזה נמצא מתחת למכסה המנוע וכבר מובנה. האלמנטים המקודדים מראש מספקים כלים הניתנים להתאמה אישית כמו גרירה ושחרור ומודולים מוכנים לשימוש, המאפשרים למשתמשים פשוט לקפוץ פנימה ולהתחיל לבנות.

היתרונות העיקריים של פיתוח אפליקציות ללא קוד באמצעות Andromo

למרות שיש כמה קווי דמיון בכל הנוגע ליסודות הבסיסיים ולעקרונות הבסיסיים מאחורי רוב הכלים ללא קוד, יש הבדלים ביניהם. הנה כמה יתרונות של שימוש ב-Andromo to לבנות אפליקציות ללא קוד. 

בנו אפליקציות מקוריות הן עבור אנדרואיד והן עבור iOS

הרכיבים המקודדים מראש של רוב בוני היישומים ללא קוד מקודדים ב-HTML5, מה שהופך את האפליקציות שלהם לנגישות מיידית מכל דפדפן אינטרנט נייד. עם זאת, לא רבים מציעים אפליקציות מקוריות "מחוץ לקופסה". Andromo הוא בונה אפליקציות ללא קוד שעוזר למשתמשים להצליח בשוקי יישומי iOS ו- Android כאחד. זה מאפשר למשתמשים לעצב, לבנות ולפרסם אפליקציות ללא קוד עבור שתי הפלטפורמות. 

לוגו של iOS ואנדרואיד

מהיר, זול, אבל משתמש בטכנולוגיה מתקדמת 

Andromo משתמשת ב-Flutter, ערכת כלים לפיתוח תוכנת ממשק משתמש בקוד פתוח הנתמך על ידי Google לבניית יישומים יפים, מהודרים באופן מקורי לנייד, אינטרנט, שולחן עבודה ומכשירים משובצים. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת עיצוב ויצירת תכונות באיכות גבוהה, המאפשרת פיתוח מהיר וזול של יישומים ללא הפסד רציני באיכות. 

אין צורך ללמוד קידוד

שפע של אפשרויות עיצוב 

בהתחשב בתכונת ה-plug-and-play שלו, למשתמשים יהיו שפע של אפשרויות עיצוב לבחירה כדי להעלות רעיונות לאפליקציות. Andromo מספקת למעלה מ-30 תכונות אפליקציה מקוריות לנייד ובסיס תבניות ענק. 

תכונות מוכנות מראש באפליקציה

זמינות תוכניות מנוי שונות  

Andromo מציעה שלוש אפשרויות מנוי - Hobbyist, Pro ו-Ultra. לכל האפשרויות יש תכונות, יכולות ותמחור ברורים. 

מחיר סביר

תחסוך כסף

פרויקטי קידוד מורכבים בשיטה המסורתית הם לא רק קפדניים אלא יכולים לעלות מאוד. העסקת מהנדסים מתמחים והשקעה בכלים לבנייה ותחזוקה של אפליקציה יכולים לגרום לטמיון אפילו בכספים של חברה מבוססת. פישוט התהליך מפחית משמעותית את זמן הבנייה כמו גם את כוח האדם. פחות זמן ופחות אנשים שווים פחות עלות. וגם אם העלויות המופרזות היו מכוסות, מציאת האנשים הנכונים עם הכישורים הנכונים לבנות אפליקציה יכולה להיות כאב ראש בפני עצמו.

לחסוך כסף

בנייה מהירה וקלה יותר

הצורך לכתוב קוד ולהקים תשתית מסובכת יאט משמעותית את זמן היציאה לשוק של אפליקציה. על ידי נטרול המורכבות של פיתוח אפליקציות, Andromo מאפשר ליוצרים להתמקד רק בהיבט הוויזואלי של בניית אפליקציות מבלי לדאוג לכתיבת קוד. המכניקה הפשוטה, קלות הגישה וקלות האימוץ הופכים את הבנייה של יישומים ניידים מורכבים להרבה יותר קלה. זה מאפשר ללא מתכנתים לשאוב יישומים הרבה יותר מהר וקלה, מה שמקצר משמעותית את זמן היציאה לשוק. 

צור אפליקציות ללא ידע בתכנות

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

נסה את Anromo באמצעות מונטיזציה גמישה

 יצירת אפליקציה עוצמתית מבלי לדאוג לכתיבת קוד היא הקלה גם למי שטוב בזה. אבל Andromo הולך צעד קדימה בכך שהוא מאפשר למשתמשים ליצור אפליקציה ללא קוד ולהרוויח ממנה כסף תוך שעות. Andromo הוא ה-all-in-one הראשון פלטפורמת יישום ללא קוד ליצור ולהפיק רווחים מאפליקציות לנייד, ולספק ליוצרים דרכים מרובות לייצר הכנסה. זה מאפשר למשתמשים להגדיר באנרים, מודעות ביניים, קידום מכירות מקורי, ולהפוך אפליקציות בתשלום, מה שמאפשר מונטיזציה מהפעלת מודעות ומכל הורדה. עם כמה מכלי המונטיזציה הגמישים ביותר, כגון AdMob ו-Facebook, למשתמשים יהיו הזדמנויות להתאים אישית את האופן שבו הם מרוויחים. 

 

טלפונים כלליים של אפליקציות בונה

כיצד לבנות אפליקציה ללא קוד באמצעות Andromo

Andromo מקל על יצירת אפליקציה ללא קידוד. כל מה שצריך כדי ליצור אפליקציה ללא קידוד הוא רעיון נהדר. המכניקה הפשוטה, קלות הגישה וקלות האימוץ הופכים את בניית אתרים ואפליקציות סלולריות מורכבות להרבה יותר קלות. 

הנה איך להתחיל לבנות אפליקציות ללא קוד באמצעות Andromo בחמישה שלבים פשוטים בלבד:

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הירשם כמנוי

בחרו מבין שלוש אפשרויות המנוי (הובייסט, פרו ואולטרה), הזינו כמה פרטים פשוטים והתחילו לבנות.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

בחר מתוך ספרייה ענקית של תבניות אקטואליות מוכנות לשימוש בשם התחלה קלה. חסוך זמן נוסף והימנע מבניית תכונות באופן ידני. 

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

התאם אישית תכונות וסגנונות

עצב לוח מחוונים של אפליקציה והוסף פעילויות, תכונות וסגנונות רצויים לאפליקציה. בחר ערכות נושא צבע וסמלי תכונה והתאם אישית עוד יותר על ידי הוספת מפות, סקרים ומודעות וכו'.

העלה תוכן

בחר פעילות והעלה תוכן (תמונות, קבצי שמע או מסמכי PDF וכו') לאפליקציה בלחיצה אחת בלבד. עם תמיכה ב-Firebase Analytics, התוכן יאוחסן בשרת ענן. כתוצאה מכך, אפליקציות שנוצרו עם הפלטפורמה לעולם לא יהיו גדולות מדי.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

ייצור רווחים

לאחר השלמת העלאת התוכן, ניתן להגדיר מונטיזציה. הגדר שטח פרסום וקבל הכנסות מכל אינטראקציה של משתמש. Andromo נותן ליוצרים אפשרות להגדיר תקופת הצגת מודעות, מה שהופך את המבצעים לאפקטיביים עוד יותר. כעת, לאחר שהשלבים כיצד ליצור אפליקציה ללא קידוד מכוסים, בואו נסתכל על סוג האפליקציות שניתן לבנות עם Andromo.

העלה לחנות האפליקציות

שלח אפליקציה ל-App Store והתקרב צעד אחד יותר לבניית קהל ולהרוויח הכנסות.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

אילו אפליקציות ניתן לבנות ללא קוד באמצעות Andromo?

חלק מהמשתמשים רואים ב-Andromo את בונה האפליקציות ללא קוד הטוב ביותר בגלל הגמישות והחופש שהוא מספק לבנות יישומים מקוריים לנייד של Android ו- iOS בכל מורכבות. נייד הוא אחד המושכים הגדולים ביותר להכנת אפליקציות ללא קידוד. יישומים ניידים הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות, ומושכים עסקים מכל שוק. אפליקציות סלולריות הן אפליקציות תוכנה המיועדות לפעול במכשיר נייד כגון סמארטפון, טאבלט או שעון חכם. למרות שאפליקציות סלולריות הן בדרך כלל יחידות תוכנה קטנות עם תפקוד מוגבל, הפופולריות של סמארטפונים וטאבלטים הפכה פיתוח אפליקציות לנייד לכלי פופולרי עבור עסקים ויזמים מכל הגדלים ברחבי העולם.

Andromo מאפשר למשתמשים להתאים אישית כלים חזיתיים ליצירת אפליקציות לנייד ולהפצתם. בחר מתוך לוח ריק או בחר מתוך מספר רב של קטגוריות כגון:

עסקים

הביאו חיים לרעיון עסקי של מיליארד דולר.

רקעים

הצג טפטים עם אפליקציה ללא קוד.

השראה

לתת השראה לעולם מבלי לכתוב שורת קוד. כל קטגוריה מגיעה עם תבנית עם קביעה מראש של פעילויות ותוכן.

צלילים ורינגטונים

הרווח מצלילים ומנגינות.

חינוך

התחל לחנך אנשים תוך שעות.

מתכונים

למכור או לקדם מתכונים ייחודיים עם אפליקציית מתכונים.

רוחני

התחבר לקהילה הרוחנית ללא קוד.

חֲדָשׁוֹת

עדכן את העולם או הקהילה על ידי יצירת אפליקציה מבלי לכתוב שורת קוד.

אופנה

הביעו תשוקה לאופנה על ידי בניית אפליקציה לפאשניסטות.

התכונות הטובות ביותר של בונה היישומים Andromo No-code

מספר גורמים חשובים הופכים את Andromo לאחד מבוני האפליקציות ללא קוד הטובים בעולם.

מאפשר עיצוב באיכות מעולה

בגלל הפיצוץ של תנועת ללא קוד, מעצבים יכולים כעת לבנות אפליקציות חזקות שמתרחבות ללא מפתח. עולם הפלטפורמות ללא קוד ועולם העיצוב מתנגשים בקצב מהיר. אז זה חיוני שבונה יישומים ללא קוד יטפח גמישות עיצובית כדי להתאים למציאות זו. טכנולוגיות העיצוב של Andromo מאפשרות עיצוב באיכות גבוהה, ומאפשרות ליוצרים ליצור אפליקציה יפהפייה ידידותית למשתמש ללא קוד. יוצרים יכולים בקלות להפוך אפליקציה למדהימה מבחינה ויזואלית עם תכונות ההתאמה האישית הרבות בממשק האינטואיטיבי הכל-ב-אחד של הפלטפורמה. צור, התאם אישית, הוסף תכונות והעלה בקלות תוכן בכמות גדולה בעמוד אחד עם פחות פעולות וקליקים נדרשים.

תכונות מונטיזציה מתקדמות 

עם הכנסות של הרבה יותר מ-100 מיליארד דולר בשנת 2020, אפליקציות סלולריות היו מניע מרכזי להכנסה הן לעסקים והן לאנשים פרטיים מאז 2010. לאנדרומו יש את ההבחנה של פלטפורמת ה-all-in-one ללא קוד הראשונה המאפשרת יצירה ומונטיזציה של אפליקציות לנייד, פותח אופק חדש של מונטיזציה של אפליקציות ליוצרים. באמצעות תכונות מונטיזציה גמישות, Andromo מספקת מגוון הזדמנויות ליוצרים לייצר הכנסה, בין אם על ידי מודעות או הורדות.

מגובה על ידי Google Flutter

Andromo הוא הבנאי הראשון המבוסס על Flutter המאפשר ליוצרים לבנות יישומים ניידים מבלי לכתוב שורת קוד אחת. ערכת פיתוח התוכנה בקוד פתוח מאפשרת פיתוח חלק וקל בין פלטפורמות של יישומי נייד, אינטרנט ושולחן עבודה דמויי מקוריים. Flutter, שנרכשה על ידי Google ב-2013, הפכה במהירות למסגרת ממשק משתמש ניידת מועדפת בקרב מפתחים, ארגונים, יזמים ויוצרים. ערכת הכלים נמצאת בשימוש נרחב ליצירת אפליקציות עבור כמה מהחברות המובילות בעולם, כמו עליבאבא, Airbnb, Uber ו-eBay. גוגל עצמה משתמשת בטכנולוגיה כדי לבנות מודולים עבור Google Assistant שלה וממשק המשתמש של רכזת Google Home.

Flutter נחשב לאחד הפתרונות הטובים ביותר לפיתוח אפליקציות אנדרואיד ו-iOS עם בסיס קוד אחד. זה מאפשר למשתמשי Andromo לבנות יישומי iOS ו-Android מקוריים באיכות גבוהה שמתנהגים באופן טבעי מבלי להתמודד עם בסיסי הקוד הנפרדים עבור שתי פלטפורמות האפליקציות.

מספק ניתוח יישומים 

כשיוצרים בונים אפליקציה ללא קוד, הפוטנציאל לייצר ממנה הכנסות הופך את היצירה לכדאית אפילו יותר עבורם. אבל בלי להכיר את תחומי האפליקציה שעובדים הכי טוב ואיך קהל היעד שלה מגיב לאסטרטגיות שיווקיות, היא לעולם לא תמקסם את הפוטנציאל האמיתי שלה. ניתוח יישומים לוכד, מנתח ומספק תובנות ומדדים משמעותיים מהשימוש באפליקציה. ב-Andromo, יוצרים יכולים להשתמש בכלי ניתוח כדי לנתח את התנהגות המשתמש של אפליקציה, ולאמוד את ההחזר על ההשקעה (ROI).

בונה היישומים ללא קוד שמניע את העתיד של פיתוח אפליקציות מהיר.

בוני אפליקציות ללא קוד שינו את תעשיית פיתוח האפליקציות, ופיתחו את הדרך לדור החדש של בוני אפליקציות, ללא קשר למיומנויות טכניות או מצב פיננסי. אבל הטובים שבטובים מבינים שזה יותר מסתם מתן פלטפורמה ליצירת אפליקציות מבלי לכתוב שורת קוד. מדובר בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת כדי להעביר את כוח החדשנות לידי המשתמש כדי ליצור אפליקציות פונקציונליות מהר יותר, קל יותר וזול יותר, וגם להרוויח מזה. Andromo הוא אחד הכלים המובילים לבניית אפליקציות ללא קידוד בעידן החדש של פיתוח אפליקציות, מה שהופך את טכנולוגיית יצירת האפליקציות ללא קוד לנגישה ליוצרים וליזמים בכל רחבי העולם ללא גבולות. 

ללא קשר למיומנות, תקציב או מכשיר (מחשב או טאבלט) יוצרים יכולים לעצב, לייצר רווחים, לבנות ולפרסם אפליקציות לנייד ל-Android ו-iOS App Stores, הכל בפלטפורמה אחת.

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.