.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

צור יישומים לאייפון באמצעות Andromo

עם כמעט שני מיליון אפליקציות, חנות האפליקציות של אפל היא חנות האפליקציות לנייד השנייה בגודלה בעולם. הפלטפורמה נערצת על ידי מפתחים ומשתמשים כאחד כבר למעלה מ-13 שנים.

אנשים בוחרים ליצור אפליקציות לאייפון מכמה סיבות, כולל האבטחה והפרטיות שאין שני להם. חנות האפליקציות מאפשרת למפתחים להשתמש בטכנולוגיות שלה באפליקציות הנייד שלהם באופן מיידי. לדוגמה, שימוש ב-Face ID או Touch ID לגישה מאובטחת לאפליקציה. אפליקציות אלו זמינות במגוון קטגוריות, כאשר משחקים זוכים במקום הראשון בקטגוריה הפופולרית ביותר.

כדי לענות על הביקוש הגובר ליישומי iOS, Andromo הגתה מכשיר קל לשימוש יצרנית אפליקציות לאייפון למנויי חבילת Ultra שלה.

למה ליצור אפליקציות iOS?

M Apps

נמצאים ב-App Store החל משנת 2021

$ B

הוצאות צרכנים גלובליים בחנות האפליקציות

% אפליקציות

נמצאים בקטגוריית עסקים

למרות שלגוגל פליי יש מספר גבוה יותר של אפליקציות (3.48 מיליון), חנות האפליקציות בהחלט מוחצת אותה בכל הנוגע למונטיזציה. לפלטפורמה יש הוצאות צרכנים גלובליות של 19 מיליארד דולר, כמעט פי שניים מזו של חנות Play.

משתמשים מחשיבים אמון ובטיחות כשני האינדיקטורים הגדולים ביותר בעת בחירת חנות אפליקציות. חנות האפליקציות של אפל מנצחת גם כאן מכיוון שהיא מסננת את כל האפליקציות לאיתור תוכנות זדוניות ידועות. לא רק זה, אלא שזה גם דורש מכל אפליקציה לנייד לבקש את רשות המשתמש לשיתוף נתונים.

עם כ-21.5 אחוזים מכל האפליקציות הזמינות, אפליקציות משחק הן קטגוריית האפליקציות הפופולרית ביותר לאייפון. עסקים (10.1%) וחינוך (8.67%) זוכים במקומות השני והשלישי בקטגוריות הפופולריות בהתאמה.

מפתחים יכולים להרוויח כסף בכמה דרכים שונות, כגון חיוב משתמשים במחיר עבור הורדה של אפליקציה, תשלום עבור גישה לתכונות פרימיום של אפליקציה חינמית אחרת, או פשוט מכירת שטחי פרסום.

היתרונות של בונה אפליקציות iOS של Andromo

Andromo היא לא רק פלטפורמה ליצירת אפליקציות iOS, אלא היא גם פלטפורמה יוצר אפליקציות לאנדרואיד, ללא כל טרדות הקידוד. בואו נראה מדוע זו בחירה מצוינת עבור מפתחים.

חסוך זמן וכסף

פרויקטי קידוד מורכבים הם יקרים וגוזלים זמן. גם אם חברה או אדם פרטי מוכנים להוציא דולרים גבוהים, קשה למצוא מפתח איכותי. השתמש ב-Andromo's תבניות אפליקציה ל-iOS שמפחיתים משמעותית את הזמן שלוקח לבניית אפליקציית אייפון. בנוסף, הם קלים על הארנק!

תכונות מוכנות מראש באפליקציה

תכונות מונטיזציה מתקדמות

עם הוצאה גלובלית של צרכנים של 19 מיליארד דולר אמריקאי, App Store היא מניע מרכזי להכנסה הן לאנשים פרטיים והן לעסקים. של אנדרומו בונה אפליקציות לנייד קל מפשט את התהליך תוך מתן אפשרות לתכונות מונטיזציה מתקדמות וגמישות, כמו הורדות פרימיום או מיקומי מודעות, בו-זמנית. מפתחים יכולים כעת להרוויח כסף בקלות תוך שהם עושים את מה שהם אוהבים: צור אפליקציות שימושיות לנייד!

תכונות ניטור מתקדמות

מחיר סביר

למרות שרק אפשרות המנוי היקרה ביותר שלנו, Ultra plan, מאפשרת למשתמשים לגשת לבונה אפליקציות iOS שלנו, היא עדיין זולה בהשוואה למתחרים.

החל מ-$36 לחודש בלבד, זהו מחיר קטן מאוד עבור כמות התבניות והתכונות שהמשתמשים מקבלים.

מחיר סביר

קל לשימוש

היפרד ממאות שורות של קודים וקבל בברכה את בונה האפליקציות הקל לשימוש לגרור ושחרר. לוח המחוונים המינימלי, הממשק האינטואיטיבי וחוויית ה-WYSIWYG הופכים את תהליך בניית האפליקציה לנייד ללא חלק. עם Andromo, הפיכת רעיון לאפליקציה פונקציונלית מלאה לוקחת דקות ספורות בלבד.

צור אפליקציות ללא ידע בתכנות

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

הפוך אפליקציות לאייפון בקלות וצור זרם הכנסה פסיבי

במונחים של סך ההכנסות, אפליקציות iOS הן המובילות בעולם האפליקציות לנייד. לפלטפורמה יש גם קהל עם הכנסה גבוהה. זו הסיבה שלמפתחים יש יותר סיכוי להרוויח כסף מאפליקציות מסוג זה.

עכשיו, קל מתמיד להפוך רעיון לאפליקציה פונקציונלית מלאה באמצעות Andromo's יצרן יישומים בהתאמה אישית. בנוסף לבניית אפליקציות iOS, ניתן להשתמש בו גם עבור בניית אפליקציה חוצת פלטפורמות באינטרנט. עם שיטות המונטיזציה המתקדמות שלה כמו מיקומי מודעות או הורדות פרימיום, מפתחים יכולים להרוויח לעצמם זרם הכנסה פסיבי.

טלפונים כלליים של אפליקציות בונה

איך ליצור אפליקציית אייפון עם Andromo?

Andromo מציעה שיטה מהירה ונטולת טרחה לבניית אפליקציות iOS. תכונות הגרירה והשחרור הופכות את תהליך בניית האפליקציה לנייד בצורה חלקה. לבסוף, עשיר בתכונות יצרן אפליקציות בחינם מכל טרדות הקידוד הוא כאן! פשוט בצע את השלבים הבאים בזמן השימוש ב- iOS App Maker של Andromo:

צילום מסך של דף הרשמה

הירשם כמנוי

לאנדרומו יש שלוש אפשרויות מנוי בשם Hobbyist, Pro ו-Ultra.

ברגע הכתיבה רק למנויי חבילת Ultra יש גישה לבונה האפליקציות של Andromo iOS.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

מצא תבניות בנושאים שונים בחלק 'התחלה קלה'. כל התבניות בנויות כדי לחסוך זמן למפתחים. בחר כל אחד מהם כדי להתחיל לערוך אותו ולמלא אותו בתוכן. לחלופין, ניתן להתחיל פרויקט חדש מאפס על ידי לחיצה על כפתור צור פרויקט חדש.

Andromo Easy Start Page
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

התאם אישית תכונות וסגנונות

לאחר בחירת פרויקט, יוצג סיור של הקבלן. צפה בו או דלג עליו לפי המועדף. התאם אישית את האפליקציה על ידי הוספת הצבעים, התכונות והסגנונות הרצויים. פולני פרטים קטנים כמו גופנים או צבעים כדי לייצג אישיות ייחודית של המותג.

העלה תוכן

הוסף פעילויות והעלה תוכן (תמונות, קבצי שמע וכו') לפי הצורך. כל זה קורה בלחיצה אחת בלבד - וללא שורת קוד אחת. יש הרבה אפשרויות ידידותיות למשתמש, כמו כפתור שכפול להעתקת פעילות קיימת. התמיכה של Firebase Analytics מאפשרת לאחסן תוכן בשרת ענן, וכתוצאה מכך יישומים בגודל קומפקטי.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

ייצור רווחים

העבודה הקשה משתלמת כאן! הגדר מונטיזציה לאחר העלאת התוכן. הגדירו את שטח המודעה והרוויחו כסף מכל אינטראקציה של משתמש. בניגוד לכמה בונים אחרים, Andromo מאפשר למפתחים להגדיר תקופת הצגת מודעות, מה שהופך אותם ליעילים יותר.

העלה לחנות האפליקציות

לבסוף, העלה את היצירה שלך ל-App Store.

שימו לב, יצירת אפליקציית iOS זמינה רק למנויי תוכנית Ultra שלנו.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

אפליקציות iOS: מצב של Win-Win הן למפתחים והן למשתמשים

מפתחים ויוצרי תוכן רוצים להרוויח הכנסות טובות עבור המאמצים שלהם. עם הוצאה גלובלית של צרכנים של 19 מיליארד דולר, יש סיכוי גבוה יותר שאפליקציות iOS יתגמלו את היוצרים שלהן.

משתמש ממוצע באפליקציית אייפון מרוויח $85,000 בשנה (40% יותר מזה של משתמש אנדרואיד). הם גם עוסקים באפליקציות הסמארטפון שלהם במשך תשע שעות יותר בחודש נתון מאשר משתמשי אנדרואיד. בנוסף לצפייה ולחיצה על מודעות נוספות, הדבר מגדיל את הסיכויים שלהם להורדות פרימיום, להירשם לתוכן סגור ולצפות ולהגיב למודעות.

עבור המשתמשים, תמיד יש דאגה לפרטיות ואבטחה. תהיו בטוחים שהם יתרשמו מהאמצעים של אפל, כמו סריקת אפליקציות לאיתור תוכנות זדוניות ידועות, נטילת הסכמת משתמשים לפני שאפליקציה יכולה לשתף נתונים, תקני אפליקציות מחמירים שמיישמים סוקרי אפליקציות אנושיים וכו'.

אפל שומרת על איזון טוב בין העצמת מפתחים ויוצרי תוכן להרוויח הכנסה והגנה על פרטיות המשתמשים. זו הסיבה שאפליקציות iOS הן win-win עבור כולם!

אפליקציות iOS בולטות

למרות שישנן מאות אלפי אפליקציות ל-iOS בחוץ, רק קומץ בולט בגלל הפופולריות, האיכות והשירות שלהן. הנה שלושה מהם:

טיק טוק

TikTok הפך לפופולרי כשהגיע לראשונה לזירה בשנת 2016. אבל בשנה שעברה, הפופולריות שלו ירדה מהמצעדים כשהפכה לאפליקציית הבידור מספר 1 ב-App Store. ועם הביקוש הגובר לסרטונים קצרים וקליטים, הצמיחה שלו לא מואטת בזמן הקרוב.

התעוררות

במהלך המגיפה, הרבה אפליקציות להישאר בבית זכו לתהילה. אחת מאותן אפליקציות בשם Wakeout זכתה בפרס אפליקציית השנה לאייפון. הקריטריונים לזכייה כללו איכות, עיצוב יצירתי, שימושיות ושימוש בטכנולוגיית אפל, בין היתר. עם למעלה מ-1,800 דרכים ייחודיות לנוע עבור למעלה מ-35 מצבים שונים, אפליקציה זו נועדה להשתמש בתנועה כדי לשפר את חיי המשתמשים.

שרית עץ

אפל מאמינה שאפליקציות הן שיקוף של תרבות. השנה, הם הראו כיצד אנשים מעריכים מערכות יחסים, טיפול עצמי, למידה ואמפתיה לאחרים. אחת האפליקציות שהם בחרו למטרה זו הייתה Sharethemeal, אפליקציית מתן צדקה. האפליקציה מנוהלת על ידי תוכנית המזון העולמית של האו"ם ומאפשרת למשתמשים להאכיל ילד רעב בהקשה על הטלפון שלהם.

טכניקות מונטיזציה

למשתמשי אייפון יש שכר חציוני גבוה יותר בהשוואה למשתמשי אנדרואיד. זה גורם להם יותר לשלם עבור הורדות או תוכן סגור. גם אם מפתח או יוצר תוכן רוצים לתת תוכן בחינם, מיקום מודעה יכול להיות מקור גדול להכנסה.

תכונות Andromo עבור אפליקציות iOS

Andromo מציע מספר תכונות בזמן יצירת אפליקציית iOSס. הנה כמה מהם:

מונטיזציה באפליקציות

עם יצרנית האפליקציות הזו, מפתחי iOS יכולים להפוך את האפליקציות שלהם למכונות להרוויח כסף באמצעות טכניקות מונטיזציה, כגון מודעות באנר, מודעות ביניים ומודעות מקוריות.

אפליקציה אנליטית

השתמש בניתוח אפליקציה כדי לנתח את התנהגות המשתמש של אפליקציה. ניתן להשתמש בתובנות אלו כדי לשפר את ההחזר הכולל על ההשקעה.

תמיכה באודיו / וידאו

הביקוש למדיה אינטראקטיבית גובר. כדי לענות על הדרישה הזו, בונה האפליקציות לאייפון של Andromo מציע תכונות המאפשרות למפתחים להעלות קבצי אודיו, ליצור רשימות השמעה ולהזרים סרטוני YouTube באפליקציה.

עדכון וורדפרס ועדכון RSS

תכונות אלה ב-Andromo's בונה אפליקציות לאייפד לאפשר משיכת תוכן מאתרים אחרים והצגתו באפליקציה.

QR Code

קוד QR הוא דרך מיידית להעברת מידע למשתמש. Andromo מציעה יוצר קוד QR וסורק קוד QR למטרה זו.

לחץ על הודעות

זֶה יצרנית אפליקציות לנייד מאפשר הוספת חלונות קופצים כדי לוודא שהמשתמשים לא יחמיצו שום דבר חשוב!

צור אפליקציית iOS עם Andromo!

Andromo מאפשר למפתחים לעשות זאת ליצור אפליקציה ללא קידוד, תוך כמה קליקים. הפלטפורמה מציעה תכונות מתקדמות המאפשרות יצירת אפליקציה המותאמת לדרישות המשתמשים.

יש לי רעיון? הפוך אותה לאפליקציה לנייד עוד היום ותתחיל להרוויח הכנסה פסיבית - בלי לכתוב שורת קוד אחת!

נסה את Andromo וצור אפליקציות iOS עוד היום!

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.