.

ראש השנה מגיע!

אפליקציות אישיות של PHONES

צור אפליקציות שירות עם Andromo

כאשר הסמארטפון הראשון שוחרר בשנת 1994, זה יכול לתמוך רק בשיחות, פקסים ואימיילים. אבל למרות שהוא הכיל את האפליקציות המותקנות מראש כמו לוח השנה, המחשבון, הפנקס והשעון, הוא לא יכל לעשות הרבה יותר. ככל שהתפתחה טכנולוגיית הסמארטפונים, הטלפונים הפכו למגוון יותר ושולבו אפליקציות שירות אחרות לתמוך בעבודה, למידה ומסחר אלקטרוני.

כיום, אנשים משתמשים בסמארטפונים כדי לפתוח מסמכים, לערוך גיליונות אקסל ולבצע רכישות, בין היתר. ועם מעל 6.4 מיליארד משתמשי סמארטפונים ברחבי העולם, הצורך ביישומים רעננים, חדשניים וממוקדים רק ימשיך לגדול. 

עם אנדרום, מפתחים יכולים ליצור אפליקציות שירות ל-iOS ולאנדרואיד ללא קידוד לתמיכה בפעילויות אישיות ועסקיות. בנוסף, אפליקציות אלו יכולות להפוך למקור הכנסה פסיבית מכיוון שהן מייצרות הכנסות מפרסומות בתוך האפליקציה או מדמי הורדה ומנוי. 

סוגי אפליקציות שירות עם Andromo

בניגוד ליישומים הבסיסיים שהותקנו מראש. של אנדרומו בונה יישומים מאפשר למפתחים ליצור אפליקציות כגון:

יישום PDF

לצפייה בקובצי PDF, מלא טפסים, הערות וחתימה על מסמכים.

אפליקציית קורא קוד QR

לקריאה ולפענוח אוטומטי של קודי QR המשמשים בשיווק.

אפליקציית קורא RSS

כדי לגשת לעדכונים בזמן אמת מכותבים, פרסומים או אתרי חדשות.

יישום אקסל

ליצירת גיליונות אלקטרוניים לתיעוד הוצאות, רישום הכנסות ועוד.

דוגמאות לאפליקציות שנבנו עם Andromo

20000 +
דירוגי משתמשים
500 00 +
מותקן
Temas Bíblicos para Pregar

כל אחסון הענן המקוון

אל האני כל אחסון הענן המקוון האפליקציה מספקת פתרונות גיבוי בענן ואחסון קבצים במיקום נוח אחד. 

אחסון האפליקציות כולל Dropbox, Google Photos ועוד. זה מאפשר למשתמשים לצפות ולהוריד תוכן בקלות.   

האפליקציה הותקנה למעלה מ-500,000 פעמים וזוכה לדירוג של 4.3 כוכבים, בזכות הפונקציונליות והעיצוב שלה. 

למרות שהאפליקציה מוצעת בחינם ב-Google Playstore, היא מייצרת הכנסות באמצעות פרסומות.

סטטיסטיקת האפליקציה 2021: Microsoft Excel

+
דֵרוּג
3 365 +
חוות דעת
מיליארד+
מותקן

תכונות חובה עבור אפליקציית Android Tools

כדי שאפליקציה תהפוך לפופולרית, תכונות מסוימות הן חובה. להלן מספר הצעות לאפליקציות הטובות ביותר לכלי אנדרואיד.

לוחות מחוונים מרובים

תכונה זו מאפשרת למפתחים ליצור מספר מסכים ולפרסם תוכן ופעילויות שונות. זה יעזור לשפר את העיצוב והפונקציונליות של האפליקציה.

QR קוד סורק

עסקים יכולים להשתמש בסורקי קוד QR למטרות שיווק וקידום מכירות כדי להפנות משתמשים לדפי מדיה חברתית או לשתף מידע נוסף על החברה.

כרטיס לוח מחוונים

מפתחים יכולים לייעל את השימוש באפליקציות על ידי שימוש בכרטיסי לוח מחוונים. אלו אלמנטים שאינם ניתנים ללחיצה המציגים מידע רלוונטי לאפליקציה.

תמיכת RSS Feed

הוא מספק סיכום של תוכן אינטרנט. הקישורים מתעדכנים באופן שוטף, ככל שהתוכן מתעדכן.

פריטי רשימה

פריסה זו מציגה פעילויות חשובות כרכיבים קבועים. הפעילויות מורגשות בקלות מכיוון שהן בולטות.

גלריית תמונות

מפתחים יכולים ליצור גלריות תמונות מרובות ולהעלות תמונות מגושמות. עסקים יכולים להשתמש בגלריות האלה כדי להציג מוצרים ושירותים.

להרוויח כסף על ידי יצירת אפליקציות לכלי אנדרואיד

שוק האפליקציות צפוי לייצר מעל $ 935 מיליארד דולר בהכנסות באמצעות הורדות בתשלום ופרסום בתוך האפליקציה עד 2023. למרבה המזל, משתמשי Andromo יהיו חלק מזה הודות לאפשרויות הפרסום שלה כמו AdMob, מודעות פייסבוק ומופוב. מפתחים יכולים גם לייצר הכנסות על ידי מכירת האפליקציה ב-Google Playstore או קבלת תשלום כדי ליצור אפליקציות לעסקים, מוסדות וארגונים. אבל זכרו, כדי לייצר רווח מוצלח מאפליקציית כלי טלפון, מפתחים צריכים להגביר את תדירות השימוש על ידי הוספת תכונות נוספות ושיפור חווית המשתמש.

אפליקציות ללא רווחים

היתרונות של Andromo Builder

כדי ליצור אפליקציה מתאימה, מפתחים צריכים לעבוד על פלטפורמה אמינה שבונה את אפליקציות הכלים הטובות ביותר עבור אנדרואיד. אבל בהתחשב במספר פלטפורמות הפיתוח המקוונות באינטרנט, איך בוחרים את הטובים ביותר?
להלן מספר תכונות שהופכות את Andromo לבחירה הטובה ביותר.

תמונת לוגו מרפרף

מגובה על ידי Google Flutter

אנדרומו הוא א בונה מבוסס רפרוף מה שמאפשר למפתחים לפתח אפליקציות מרובות פלטפורמות באיכות גבוהה ללא קידוד. זה קל לשימוש ואמין.

Flutter היא מסגרת ממשק משתמש סלולרית חינמית וקוד פתוח המאפשרת למפתחים להשתמש בשפת תכנות אחת ובבסיס קוד אחד כדי ליצור יישומי iOS ואנדרואיד. 

הוא מספק ניתוח יישומים

Andromo מאפשר למפתחים לגשת לניתוח אמין על השימוש באפליקציה ולנטר את אינטראקציות המשתמשים עם האפליקציה. הניתוח ילכד, ינתח ויספק תובנות ומדדים משמעותיים כדי לעזור ליוצרים לקבוע את ההחזר על ההשקעה שלהם (ROI). המידע גם יזהה תכונות/פעולות פופולריות ויאפשר למפתחים לחדד את אסטרטגיות השיווק שלהם.  

מספק ניתוח אפליקציות
מחיר סביר

זה משתלם

פלטפורמות פיתוח כמו Andromo מאפשרות לחברות ליצור אפליקציות לכלי טלפון על תקציב. הפלטפורמה מקצרת את זמן הפיתוח, את מספר האנשים שעובדים על פרויקט, ואת המשאבים הנדרשים לבנייה ולתחזוקה של האפליקציה. הוא גם מציע חבילות בנייה משתלמות ומשאבי למידה למתחילים.

הוא מציע תכונות מונטיזציה מתקדמות 

בשנת 2020 שוק האפליקציות הניב מעל 581 מיליארד דולר בהכנסות מפרסומות. Andromo היא פלטפורמת הכל-באחד ללא קוד המאפשרת למפתחים לייצר הכנסה באמצעות פרסומות. 

בנוסף, הם יכולים להציע את השירותים שלהם לעסקים וארגונים ברחבי העולם או לגבות מהמשתמשים עמלה כדי להוריד או להירשם לאפליקציה.

תכונות ניטור מתקדמות

מבט על המספרים

היו למעלה מ-109 מיליארד הורדות ב-Google Playstore בשנת 2020, ומספר זה עשוי לעלות ל-187 מיליארד עד 2025 ככל שיותר אנשים יקבלו סמארטפונים. 

למרבה הצער, 39% מהמקרים, אפליקציות אלו נמחקות מכיוון שאינן בשימוש. למרבה המזל, אפליקציות שירות כמו אפליקציות אקסל ואפליקציות pdf שורדות בגלל המעשיות והשימוש התכוף שלהן. 

נכון לעכשיו, אפליקציות כלים מהוות רק 6.2% מהאפליקציות בחנות אפל, מה שנותן למפתחים פתח ליצור אפליקציות נוספות. בנוסף, הכנסות האפליקציה צפויות להגיע ל-$923 עד 2023, מה שנותן למפתחים תמריץ להצטרף לשוק עבור חלק מהפעולה.

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא
טלפון-נייד-אפליקציות-טפטים

להרוויח כסף על ידי יצירת אפליקציות לכלי אנדרואיד

שוק האפליקציות צפוי לייצר מעל $ 935 מיליארד דולר בהכנסות באמצעות הורדות בתשלום ופרסום בתוך האפליקציה עד 2023. למרבה המזל, משתמשי Andromo יהיו חלק מזה הודות לאפשרויות הפרסום שלה כמו AdMob, מודעות פייסבוק ומופוב. מפתחים יכולים גם לייצר הכנסות על ידי מכירת האפליקציה ב-Google Playstore או קבלת תשלום כדי ליצור אפליקציות לעסקים, מוסדות וארגונים. אבל זכרו, כדי לייצר רווח מוצלח מאפליקציית כלי טלפון, מפתחים צריכים להגביר את תדירות השימוש על ידי הוספת תכונות נוספות ושיפור חווית המשתמש.

איך לבנות אפליקציית שירות?

כעת ניתן ליצור אפליקציה מבלי לכתוב שורת קוד אחת. הודות ל-Andromo, אלפי אנשים ללא כישורי תכנות יכולים לגרום לרעיונות שלהם להתעורר לחיים. הפלטפורמה מציעה מספר תבניות אפליקציה לבחירה ומאפשרת למפתחים לבנות אפליקציות בכמה שלבים פשוטים.
להלן מדריך פשוט שלב אחר שלב כיצד לבנות יישומי שירות.

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשמה

מפתחים יכולים להירשם לפלטפורמה באמצעות חשבון פייסבוק או גוגל. לחלופין, הם יכולים להכניס את כתובת האימייל שלהם, ליצור סיסמה ולהסכים לתנאי השירות ולמדיניות הפרטיות.
אין צורך לכלול פרטי כרטיס בהתחלה. לאחר השלמת ההרשמה, למפתחים יש גישה חופשית לכל התכונות למשך שבעה ימים.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

לאחר הכניסה, מפתחים יכולים ליצור פרויקט חדש או לבחור תבנית מוכנה מתפריט התחלה קלה. Andromo מציעה תבניות אפליקציות מרובות שהופכות את התהליך לקל ומהנה למתחילים ולמפתחים מתקדמים. למשתמשים חדשים תהיה גם גישה למדריכים כיצד להשתמש ב-Andromo. יש גם טיפים חינמיים כיצד לקדם ולהפיק רווחים מהאפליקציה. 

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

מפתחים יכולים להתאים אישית וליצור את אפליקציות השירות הטובות ביותר עבור iPhone וטלפונים אנדרואיד. Andromo מציעה מספר סגנונות צבע, פריסות, גופנים, לחצני פעולה והרחבות לבחירה.  מפתחים יכולים לנסות סגנונות, צבעים ופריסות שונים כדי להפוך את האפליקציה למושכת מבחינה ויזואלית. אפשר להגדיל את חווית המשתמש על ידי בחירה בתמהיל הנכון של תכונות ופריסות. מפתחים יכולים גם לכלול תמונת מותג ולהתאים את ערכת הצבעים של המותג. 

טוען תוכן

החלק הזה הרבה יותר קל ממה שזה נשמע. הודות לתכונת העלאת אצווה, מפתחים יכולים לטעון מספר קבצים בלחיצה פשוטה אחת. התכונה שימושית להעלאת מוזיקה, תמונות ואפילו מסמכים. פשוט בחר את כל התוכן ולחץ על כפתור ההעלאה.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

Andromo מציע כלי מונטיזציה כגון Ad Mob, Mopub ורשתות קהל של פייסבוק. המודעות מורכבות לרוב ממודעות ביניים, באנרים או מודעות מקוריות. לחלופין, יוצרים יכולים לבחור לגבות מהמשתמשים דמי מנוי או הורדה.

העלה לחנות האפליקציות

לאחר השלמת הפרויקט, השרתים של Andromo יפיקו את האפליקציה וישלחו אותה בדוא"ל למפתחים להעלאה בחנות Google Play.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

1 מיליון

אנשים משתמשים ב-Andromo
לבנות אפליקציות

10 000

רווחים ליום לראש
ביצוע אפליקציות

20 מיליון

אנשים הורידו
Andromo בנה אפליקציות

80 000

אפליקציות הושקו
בחנות Google Play

הצטרף לאנדרומו היום!

המטרה הסופית של רוב המפתחים היא ליצור אפליקציות כלים עם פונקציונליות גבוהה וחווית משתמש טובה. אנדרומו יכול לגרום לזה לקרות. מפתחים יכולים ליצור יישומים יעילים עם תכונות מרובות וממשק משתמש אינטראקטיבי. יש לקוות, מאמר זה סיפק קצת תובנות לגבי איך השוק נראה והזדמנויות ההכנסה שמפתחים ועסקים יכולים ליהנות מהם.
נסה את Andromo ועצב אפליקציה עוד היום!

שולחנות עבודה של אפליקציות אישיות

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.