.

ראש השנה מגיע!

מסכי טלפון עם אפליקציות רוחניות

יצרנית אפליקציות ללא מטרות רווח

על פי דו"ח הצדקה, בשנת 2018, 24% מהתרומות באינטרנט נעשו במכשירים ניידים. מכיוון שאנשים משתמשים בטלפונים ניידים יותר מתמיד כדי להשלים קניות מקוונות, להתרועע ולתקשר, מספר זה צפוי להרקיע שחקים בשנים הקרובות. אפליקציות לנייד לעמותות חיוניים בטרנספורמציה הדיגיטלית של ארגונים רבים, כולל עמותות. בפרט, האפליקציה יכולה ליצור סביבה מושכת לבנות קהילה נהדרת של מתנדבים ותורמים ולהביא חווית משתמש חלקה עם תהליך תשלום קל. 

עם Andromo, עמותות יכולות ליצור אפליקציה לנייד ללא מומחים. זה אפשרי הודות לבונה גרור ושחרור המאפשר ללא קודנים ליצור אפליקציות מדהימות ומתפקדות במלואן.

סוגי אפליקציות לארגונים ללא מטרות רווח ליצור עם Andromo

אפליקציות קהילתיות

אפליקציית קהילה יכולה לעזור לבנות קהילה של אנשים שאכפת להם מהמשימה של הארגון.

אפליקציות צדקה

אפליקציית צדקה עוזרת לתורמים למצוא בקלות את המידע הדרוש על קמפיינים מסוימים.

סטטיסטיקת אפליקציות ללא מטרות רווח 2021: ShareTheMeal

+
דֵרוּג
33 +
חוות דעת
מיליון +
מותקן

תכונות של Andromo מביאות ליישום עבור ארגון ללא מטרות רווח

לחץ על הודעות

תכונה זו מאפשרת ליוצרי אפליקציות לשלוח הודעות למשתמשי קצה כדי לקבל את החדשות והעדכונים האחרונים.

קבצי מולטימדיה

ניתן להעלות סוגי קבצי מדיה שונים כגון וידאו, אודיו, תמונה באיכות גבוהה.

עדכוני RSS

עם תכונה זו, יוצרים יכולים להוסיף עדכון RSS לאפליקציה ולעזור למשתמשים לנווט בפוסטים האחרונים בבלוג.

פרטי התקשרות

משתמשים יכולים להוסיף פרטי יצירת קשר של העסק או הארגון כגון כתובת, טלפון, דואר אלקטרוני ואתר.

מַפָּה

הוספת מפה תעזור למשתמשים לזהות בקלות את מיקומו של הארגון ולנווט באזור כאשר הם רוצים לבקר.

גלריית תמונות

יוצרים יכולים להעלות תמונות בכמות גדולה ולארגן גלריית תמונות ענקית כדי למנף את התוכן בתוך האפליקציה.

צור את אפליקציות ההתנדבות הטובות ביותר עם Andromo

Andromo מספק רשימה של התכונות השימושיות ביותר שדורשת אפליקציה ללא מטרות רווח. התכונות כגון גלריית תמונות, סוגי מדיה מרובים, מפות, הזנת RSS וכו' עוזרות למשתמשים לבנות אפליקציה ולפתח קהילה של מתנדבים או תורמים. יתרה מכך, המשתמשים לא צריכים להשקיע זמן בלימוד כיצד לקודד או להשקיע כמות עצומה של כסף במומחי תכנות מכיוון שהממשק האינטואיטיבי של גרירה ושחרור ו-WYSIWYG עוזר לאנשים שאינם מקודדים להפוך אפליקציות לנייד בקלות כמו משחק ילדים.

אפליקציות סלולריות לטלפון ללא מטרות רווח

היתרונות של Andromo עבור Google Apps לעמותות

מגובה על ידי Google Flutter

Flutter היא טכנולוגיה פופולרית ביותר המשמשת בתחום הפיתוח הסלולרי הטכנולוגי. בשנת 2021, 42% של מפתחים ברחבי העולם משתמשים ב-Flutter היא מסגרת חוצה פלטפורמות בקוד פתוח. אנדרומו בונה אפליקציות משתמש גם ב-Flutter כדי לעזור ליישומים לעבוד בצורה חלקה על פני מספר מכשירים, תוך שמירה על ממשק יפה וביצועים רבי עוצמה. אם משתמשים רוצים ליצור את האפליקציות הטובות ביותר עבור עמותות, בהחלט הפכו לטכנולוגיה הזו!

אין צורך ללמוד קידוד

מחיר סביר

אם מישהו חושב שבניית אפליקציה לנייד דורשת תקציב גדול, תחשוב שוב. Andromo מביאה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר למשתמשים במחיר נוח מאוד. ליתר דיוק, הפלטפורמה מציעה 3 תוכניות תמחור שונות המתאימות לרמות המשתמש השונות. לדוגמה, משתמשים מתחילים יכולים להירשם לתוכנית Hobbyist - החבילה הזולה ביותר לנסות את הכלי. משתמשים מתקדמים שזקוקים לתכונות מסובכות ותמיכה במודעות יכולים לבחור ב-Pro ו-Ultra.

מחיר סביר

קל לשימוש

אנדרומו פשוט כמו משחק ילדים. משתמשים יצטרכו כמה דקות להתרגל לממשק ולתכונות. אם המשתמשים אינם בטוחים בעיצוב, תבניות מוכנות לשימוש הן בחירה אופטימלית. ממשק הגרירה והשחרור וממשק ה-WYSIWYG מחליפים לחלוטין את הקידוד ואת המעבר האחורי/החזיתי, ועוזרים למשתמשים ליצור אפליקציות ארגוניות מתנדבות בקלות.

צור אפליקציות ללא ידע בתכנות

ניסיון חינם זמין

 

למשתמשים יש זמן לבדוק ולהבין את המוצר לפני עיבוד כל תשלום. Andromo מביא את החוויה הטובה ביותר על ידי הצעת ניסיון של שבועיים עם תכונות מלאות. במהלך תקופה זו, המשתמשים אינם צריכים לשלם עמלה כלל. בעיקרון, למשתמשים יש את מלוא ההזדמנות לנסות את המוצר מבלי לדאוג להפסיד כסף.

מחשב נייד וטלפון עם 3 אפליקציות בחינם

מדוע יישומים עבור ארגונים ללא כוונת רווח יכולים להיות מחליף משחק

למנף את הנראות של הארגון

אפליקציות ללא מטרות רווח יכולות לעזור לארגון להיות גלוי יותר בעיני מתנדבים ותורמים. ישנן שתי סיבות מאחורי זה. ראשית, המשתמשים יוכלו לברר את המידע והביקורות של הארגון דרך Google Play או App Store. שנית, הודעת דחיפה בתוך האפליקציה מעניקה למשתמשים עדכונים תכופים על הפעילויות האחרונות או מסעות פרסום לגיוס כספים כאשר אנשים פותחים את הטלפונים הניידים שלהם. לפיכך, ארגונים לעולם אינם צריכים לדאוג שמשתמשים ישכחו אותם.

קבל תרומה בקלות

אמצעי תשלום יכולים לבצע או לשבור תהליך תרומה. ליתר דיוק, אם התורם ימצא קשיים בהעברת כספים לארגון, רוב הסיכויים שהם עלולים לוותר. עם אפליקציות לעמותות, ניתן לפתור את זה בקלות מכיוון שתורמים יכולים להעביר כסף באינטרנט באמצעות מערכת תשלומים ללא טרחה בטלפון נייד. לארגון זה אומר חווית משתמש טובה יותר ויותר כסף.

קידום פעילויות תרומות

עמותות רבות מרוויחות כסף בעיקר על ידי קידום קמפיינים ואירועים לתרומות. בקשה ללא מטרות רווח יכולה לקדם את הפעילויות הללו בצורה חדשה, ומכאן להעלות את סך ההכנסות. עם Andromo, משתמשים יכולים לעצב פיד מותאם אישית עם העדכון האחרון של אירועי תרומה כמו מתי האירוע מתרחש, והתוצאה של האירוע האחרון כדי למשוך תורמים פוטנציאליים.

בניית קהילה

בניית קהילה חזקה של תומכים שחולקים את אותו חזון הוא החלום של עמותות רבות. עם אנדרומו, החלום הזה הוא צעד אחד קרוב יותר. Andromo עוזר לתקשורת בין אפליקציות גוגל למשתמשים ללא מטרות רווח להפוך לקלה. בנוסף, משתמשים יכולים גם לשתף חדשות, תמונות ותוכן בתוך האפליקציה במדיה חברתית באמצעות כפתור השיתוף. סוג זה של תוכן נוטה יותר לזכות בתשומת לב ואמון מאנשים מאשר מודעות. כל כך טבעי ויעיל!

לספק אימון וחומר חינוכי

על מנת להעלות את המודעות לנושאים חברתיים מסוימים, עמותות יכולות לספק חומרי אימון ומסמכים חינוכיים בחינם לאנשים. ה האפליקציות הטובות ביותר ללא מטרות רווח צריכה להיות תכונה זו. עם Andromo, משתמשים יכולים להעלות סרטונים, אודיו, טקסט, מסמכים כדי ללמד אחרים על כל דבר. לדוגמה, כדי להעלות את המודעות להתחממות כדור הארץ, אפליקציות לקהילות יכול להזרים סרטוני YouTube על ההשפעות השליליות של ההתחממות הגלובלית ישירות בתוך האפליקציה. בנוסף, Andromo יכולה לוודא שהתוכן שהועלה ישמור על איכות גבוהה עם ביצועים חלקים כמו הקובץ המקורי.  

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא
אפליקציות סלולריות לטלפון ללא מטרות רווח

צור את אפליקציות ההתנדבות הטובות ביותר עם Andromo

Andromo מספק רשימה של התכונות השימושיות ביותר שדורשת אפליקציה ללא מטרות רווח. התכונות כגון גלריית תמונות, סוגי מדיה מרובים, מפות, הזנת RSS וכו' עוזרות למשתמשים לבנות אפליקציה ולפתח קהילה של מתנדבים או תורמים. יתרה מכך, המשתמשים לא צריכים להשקיע זמן בלימוד כיצד לקודד או להשקיע כמות עצומה של כסף במומחי תכנות מכיוון שהממשק האינטואיטיבי של גרירה ושחרור ו-WYSIWYG עוזר לאנשים שאינם מקודדים להפוך אפליקציות לנייד בקלות כמו משחק ילדים.

כיצד ליצור אפליקציה ללא כוונת רווח ב-6 שלבים

הרשם

לשיר עם Andromo הוא מהיר וקל. ראשית, המשתמשים צריכים לבחור את שיטות ההרשמה: דרך חשבון פייסבוק, חשבון גוגל או דוא"ל. לאחר שהמשתמשים ישתפו את המידע, Andromo ישלח אימייל אימות. לאחר מכן, משתמשים יכולים לפתוח את האימייל הזה, לאשר את המידע כדי לקבל חשבון רשמי. מכאן, המשתמשים יכולים לראות את הממשק ולהתחיל לחקור את הפונקציות והתכונות של Andromo.

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

תבניות עוזרות לתהליך העיצוב להפוך להרבה יותר קל. מכיוון שמשתמשים רבים אינם מעצבי אפליקציות מקצועיים ואין להם ידע הולם ב-UI/UX, רבים מהם מתקשים לדמיין את הממשק היפה של האפליקציה. הודות לגלריה הענקית של Andromo של תבניות מוכנות מראש, משתמשים יכולים לבחור תבניות מתאימות עבורם אפליקציות צדקה באופן מיידי. לאחר בחירת הנושא, המשתמשים יכולים לעבור לשלב הבא של יצירת תכונות.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד

תכונות וסגנונות התאמה אישית

Andromo יכול להמחיש את רעיונות המשתמשים למציאות הודות לאלמנטים השונים ולהתאמה אישית רבת עוצמה. ראשית, הפלטפורמה מספקת למשתמשים יותר מ-30 אלמנטים מקוריים לבניית אפליקציה עשירה ומקצועית. לדוגמה, משתמשים יכולים לבחור סוגי מדיה, לעצב מודעות באנר, להוסיף את איש הקשר ועדכון וורדפרס וכו'. להתאמה אישית, למשתמשים יש את היכולת לשנות גודל, לשנות צבע, לשנות את היישור של אלמנטים רבים. זה עוזר לאפליקציה הסופית להפוך לייחודית ועוקב אחר סגנונות ספציפיים שמשתמשים חושבים עליהם. משתמשי קצה יופתעו מאפליקציות Google היפות הללו לעמותות.

כיצד לבחור ערכת נושא עבור אפליקציית Andromo לנייד

טוען תוכן

המומחים של Andromo נותנים למשתמשים את היכולת להעלות סוגי תוכן מגוונים כמו תמונה, וידאו, אודיו וכו'. מה גם שברגע שהקובץ מועלה, Andromo מבטיח שהאיכות תישאר מעולה בדיוק כמו הקובץ המקורי. משתמשים יכולים להעלות קבצים רבים מבלי לדאוג להורדת ביצועי האפליקציה. ניתן להשיג זאת הודות לטכנולוגיה החזקה של Flutter מאחורי הפלטפורמה.

כיצד להוסיף תוכן לבונה אפליקציות לנייד של Andromo

הגדרת מונטיזציה

מונטיזציה עם Andromo היא פשוטה מאוד. משתמשים יכולים לבחור להוסיף את סוגי המודעות המתאימים לאפליקציות. לדוגמה, אם משתמש אוהב להציג מודעות באנר בחלק כלשהו של התוכן בתוך האפליקציה, אותו אדם יכול לעצב ולמקם את המודעות במיקום המועדף. במקרים אחרים, מודעות ביניים או מודעות מותאמות יכולות להיות בחירה טובה.

כיצד להגדיר מונטיזציה של אפליקציה לנייד עם Andromo

העלה לחנות האפליקציות

Andromo עוזר למשתמשים להעלות את האפליקציה ב-Google Play או ב-App Store בכמה שלבים בלבד. ראשית, ברגע שמשתמש דורש מידע של Andromo כדי לפרסם את האפליקציה, אותו אדם יקבל את כל המידע בדוא"ל. לאחר מכן, המשתמש יכול להשתמש במידע זה כדי לבצע את השלב הבא בשוק. Andromo אינו מבקש תשלום נוסף בשלב זה.

כיצד לארח אפליקציות Andromo בחנויות אפליקציות

1 מיליון

אנשים משתמשים ב-Andromo
לבנות אפליקציות

10 000

רווחים ליום לראש
ביצוע אפליקציות

20 מיליון

אנשים הורידו
Andromo בנה אפליקציות

80 000

אפליקציות הושקו
בחנות Google Play

צור אפליקציות כוכבים ללא מטרות רווח היום עם Andromo 

אפליקציה ללא מטרות רווח היא דרך מבריקה להגביר את המודעות והמעורבות למותג של ארגון ללא מטרות רווח. עם Andromo, ארגונים יכולים לבנות אפליקציות פשוטות, יפות ועוצמתיות מבלי להוציא אלפי דולרים על מפתחים או סוכנויות. מערכת הגרירה והשחרור של Andromo, גלריה ענקית של תבניות אלגנטיות ואפשרויות התאמה אישית גמישות יהפכו רעיונות לאפליקציה למציאות. אחרון חביב, אפשרות המונטיזציה הידידותית למשתמש היא פשוטה וחסכונית.

מחשבים שולחניים עם אפליקציות ספרים אלקטרוניים

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.