.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציית Mediaplayer

יצרן אפליקציות פרודוקטיביות

אפליקציות פרודוקטיביות ועבודה מאפשרות לתכנן ולנהל פעילויות שעשויות להיות רגישות לזמן. לפעמים כדי לעמוד ביעד או להגביר את הפרודוקטיביות, האפליקציות האלה שימושיות. אפליקציות פרודוקטיביות ועבודה יכולות לשמש למטרות שונות כגון ניהול משימות, ניהול פרויקטים, תכנון אישי ועוד רבים. תלמידים יכולים גם להשתמש באפליקציה זו ליעילות למידה. מחקר שימושיות על שיפור עצמי ופרודוקטיביות (על פי סטודיו MHCI+D, אוניברסיטת וושינגטון, סיאטל) מראה שזה די קל לפתח הרגלים רצויים עם שימוש נכון באפליקציות עבודה. וזה הגדיל את הביקוש לאפליקציות העבודה הללו.

Andromo מאפשר למפתחים להפוך רעיונות לעיצובים מעשיים כדי לענות על הביקוש הגובר לאפליקציות עבודה. זו פלטפורמה שבה יצרני אפליקציות עבודה יכול להביא עיצובים לחיים ללא קידוד. מעניין שההזדמנות להרוויח באמצעות מודעות, מכירת אפליקציות או תוכן ממומן זמינה.

סוגי אפליקציות פרודוקטיביות עם Andromo

אפליקציית ניהול משימות

סוג זה של יישום עבודה ופרודוקטיביות מאפשר למשתמש לארגן משימות, לקבוע מועדים, לקבוע לוחות זמנים לעבודה ולעקוב אחר התקדמות המשימות. רווחים יכולים להגיע דרך מודעות מקוריות, מודעות ביניים ומודעות באנר.

אפליקציית פורטפוליו

יצרנית אפליקציות הפורטפוליו מאפשרת למפתחים ליצור יישומים שמקלים על חיבור העבודה. ניתן להשיג מונטיזציה באמצעות מודעות ופוסטים ממומנים.

אפליקציית הפרודוקטיביות נבנתה עם Andromo

דירוג כללי
10000 +
הורדות / שנה
ידני דה נודוס

ידני דה נודוס

"Manual de Nudos" הוא דוגמה מצוינת ויצירתית לאפליקציות עבודה בקטגוריה זו. הוא נבנה באמצעות הממשק הידידותי למשתמש ב-Andromo. להלן מידע כללי על יישום זה. זה נועד למטרות חינוכיות. האפליקציה נבנתה כדי ללמד את המשתמשים על הדרכים השונות לקשור קשרים לפעילויות שונות. מקומות שבהם זה יהיה שימושי כוללים מחנות, צדדי חוף. הוא משמש גם על ידי גורמי הצלה.

אפליקציית העבודה והפרודוקטיביות נבנתה כדי לעזור למשתמשים לקשור קשרים בדרכים פשוטות ויעילות שהופכות אותה למוצקה עבור עבודה כבדה. המטרה היא להפוך את הפעילויות בחוץ לבטוחות ומהנות.

אפליקציית העבודה והפרודוקטיביות הועלתה לחנות Google Play בשנת 2018 והיא צברה יותר מ-100,000 הורדות באותה תקופה. הדירוג הכללי של 4.2 הוא גם הוכחה לממשק הידידותי שלו.

יש מקום לפיתוח באפליקציה זו לנייד כגון; תוספת של עוד סגנונות קשר ושימוש בתמונות טובות וחיות לתיאור הקשר.

סטטיסטיקת יישומי פרודוקטיביות 2021: Trello

+
דֵרוּג
107 +
חוות דעת
מיליון +
מותקן

תכונות Andromo for Work Apps

רשימה של פריטים

הפעילויות מפורטות בפריסה פשוטה וקלה. זה מקל על המשתמש לעקוב אחר רשומות ההתקדמות בזמן ביצוע משימות.

כרטיס לוח מחוונים

אלו הן תכונות פעילות ריקות ב-Andromo. מפתחים יכולים ליצור עיצובים מותאמים אישית באמצעות תכונה זו. זה הופך כל יצירה לייחודית ומקורית.

לוחות מחוונים מרובים

תכונת Andromo זו מאפשרת למפתחים לבנות שתי אפליקציות ניידות שונות באחת. תכונה זו שימושית במיוחד עבור אפליקציות פרודוקטיביות. מאפשר פונקציונליות מרובות.

נגן מדיה

תכונת התמיכה בנגן מאפשרת הזרמה והעלאה של קבצי אודיו ווידאו. רינגטונים לתזכורות יכולים לעשות שימוש בתכונה זו.

בלוג וורדפרס

Andromo מספקת למפתחים את תכונת הבלוג של וורדפרס. רעיונות כיצד לשפר את חווית המשתמש ולהוסיף תכונות משופרות זמינים עבור אפליקציה עובדת.

העלאת תוכן

הוספת תוכן בצורת תמונות וטקסט זמינה גם כפיצ'ר. בצע העלאה בכמות גדולה וסידור תמונות.

הרווח כסף עם פרודוקטיביות עכשיו

בקשה לעבודה נבנה עבור משתמשי אנדרואיד ו-iOS כאחד מספק אפשרויות מרובות למשתמשים במונחים של שימוש וארגון. הצורך בארגון וניהול זמן הוא אחת הסיבות לכך שכדאי לבנות אפליקציה מסוג זה. לאפליקציות פרודוקטיביות לנייד היו יותר מ-7 מיליארד הורדות בשנת 2020 בלבד (לצד אפליקציות עסקיות). זוהי קטגוריה מובטחת שתהיה לה הצלחה בשוק. מפתחים יכולים גם להרוויח כסף על ידי הפיכת גרסת הפרימיום של אפליקציית העבודה לזמינה ברכישה. מודעות מקוריות הקשורות לאפליקציית עבודה יכולות להיות גם אמצעי להרוויח כסף עם האפליקציה לנייד.

היתרונות של אפליקציות Andromo Builder For Work

חייב להיות בעל תכונות

עיצוב איכותי ביותר

 אפשרויות עיצוב איכותיות הן תכונה אחת של Andromo שהופכת אותה לאחת הטובות ביותר. עיצובים איכותיים אלה מאפשרים לבונים להיות גמישים אך חדשניים בהעדפותיהם. אפליקציית עבודה ופרודוקטיביות חייבת להיות ידידותית למשתמש במידה הרבה ביותר. העיצובים היפים מאפשרים זאת. הכל ללא שורת קוד אחת.

מגובה על ידי Google Flutter

Flutter היא מסגרת ממשק משתמש בבעלות גוגל. חברות כמו עליבאבא, Airbnb ואובר עושות שימוש במסגרת זו בבניית התוכנה שלהן. זה מאפשר למפתחים ליצור אפליקציה לעבודה עבור משתמשי אנדרואיד ו-iOS. Flutter מאפשר לבונים להשתמש ב-Andromo ביצירה אפליקציות iOS לפרודוקטיביות. זה מאפשר חוויה חלקה לבונים.

אין צורך ללמוד קידוד
מספק ניתוח אפליקציות

מספק ניתוח יישומים

Andromo נותן ליוצרים את התובנה והכלים הדרושים לניתוח האפליקציות שלהם. זה חשוב במיוחד למפתחים המעוניינים לייצר רווחים מחלקים מהאפליקציה. Andromo נותן תובנה כיצד ניתן לעצב את האפליקציה למונטיזציה מקסימלית. איך להגיע לקהל היעד; אופטימיזציה של אפליקציה; ותכונות רבות אחרות זמינות.

קל לשימוש

משתמשי Andromo מפתחים רעיונות מדהימים ויוצרים אפליקציות לנייד בשני שלבים פשוטים. גרור ושחרר. זה כל מה שצריך כדי להשתמש בממשק הקל הזה. מפתחים יכולים גם לבדוק את התוצאה הסופית בתוך הבונה. בצע שינויים, תוספות ועוד עם Andromo. כל זה יכול להיעשות ללא קידוד! הממשק הקל נותן למפתחים חוויה נטולת מתח.

צור אפליקציות ללא ידע בתכנות

מדוע אנשים יוצרים אפליקציות פרודוקטיביות ועבודה?

העולם הדיגיטלי הוא עולם מהיר. יש צורך להקדים את הזמן מבחינת העבודה והפרודוקטיביות. עם זאת, בעיות יומיומיות כמו ניהול זמן לקוי, הסחות דעת ובעיות עדיפות נוטות להפחית את קצב התפוקה של האדם. זו הסיבה שאנשים ממגזרים שונים בחברה דורשים תוכנה שתעזור להקל עליהם את הנטל. הנה סיבה פופולרית מדוע רבים זקוקים לקטגוריה זו של אפליקציות לנייד.

ניהול משימות

זהו אחד המכשולים העיקריים העומדים בפני חברות וחברות רבות ברחבי העולם הוא ניהול והקצאת משימות. תכונת ייצור אפליקציות העבודה והפרודוקטיביות של Andromo מאפשרת למשתמשים ליצור אפליקציות שמטרתן להילחם בבעיה זו. מערך מאורגן לניהול משימות מאפשר לחברות לייעד משימות לאנשי הצוות הטובים ביותר. לדוגמה, פרילנסרים וארגוני צוות משתמשים באפליקציות לניהול משימות כדי להגביר את היעילות והפרודוקטיביות. משתמשים יכולים ליצור ולבנות פרויקטים ומשימות בהתבסס על כל מפרט חבר.

מעקב זמן

ניהול משימות והקצאה חשובים. חשוב יותר הוא הזמן המושקע בכל משימה או פרויקט. אפליקציית פרודוקטיביות ועבודה משמשת למעקב אחר הזמן המושקע בכל פעילות. התלמידים עושים שימוש בתכונה זו בהקצאת זמן לכל נושא. חוקרים יכולים להשתמש בו כדי לעקוב אחר הזמן המושקע בכל שלב במחקר. דוגמה פופולרית לאפליקציית עבודה ופרודוקטיביות בקטגוריה זו היא Harvest. התכונות של אפליקציית העבודה והפרודוקטיביות הזו כוללות מעקב אחר זמן יומי, מעקב אחר זמן שבועי ואחרות. Harvest מספקת גם תכונת מעקב אחר הוצאות למשתמשים. ניתן לרשום לא רק זמן שהושקע, אלא גם כסף שהושקע על כל פרויקט.

תכנון

אפליקציות מסוימות משמשות לעיצוב תשומות יצירתיות עבור ספרים, מסמכים, פליירים ומודעות. אפליקציות עיצוב מספקות תבניות והצעות המשמשות כותבי ספרים או מעצבים מקצועיים. ספרים על מתכוני אוכל, טיפים בריאותיים ואחרים עושים שימוש בעיצובים מדהימים כדי לרתק את קהל היעד שלהם. Canva היא אפליקציית עיצוב אחת שצברה פופולריות רבה בתקופה האחרונה. זה היה הכי הרבה שהורדו על ידי מעצבים בשנה שעברה.

תכונות מונטיזציה של אפליקציית עבודה

אפליקציות פרודוקטיביות עבור אנדרואיד ו-iOS עמוסות בתכונות רבות. חלק מהתכונות הללו מאפשרות למפתחים להרוויח כסף מהאפליקציה. תכונות כמו הזרמת וידאו לסטודנטים, הצעות השקעה של אנשים עסקיים, עיצובי פרימיום למעצבים יכולים להיות זמינים בצורת רכישות בתוך האפליקציה. השימוש בפרסומות כולל מודעות מקוריות על ידי מפתחים יכול להיות אמצעי נוסף ליצירת כסף עבור המפתח.

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

הרווח כסף עם פרודוקטיביות עכשיו

בקשה לעבודה נבנה עבור משתמשי אנדרואיד ו-iOS כאחד מספק אפשרויות מרובות למשתמשים במונחים של שימוש וארגון. הצורך בארגון וניהול זמן הוא אחת הסיבות לכך שכדאי לבנות אפליקציה מסוג זה. לאפליקציות פרודוקטיביות לנייד היו יותר מ-7 מיליארד הורדות בשנת 2020 בלבד (לצד אפליקציות עסקיות). זוהי קטגוריה מובטחת שתהיה לה הצלחה בשוק. מפתחים יכולים גם להרוויח כסף על ידי הפיכת גרסת הפרימיום של אפליקציית העבודה לזמינה ברכישה. מודעות מקוריות הקשורות לאפליקציית עבודה יכולות להיות גם אמצעי להרוויח כסף עם האפליקציה.

כיצד ליצור אפליקציות עבודה ופרודוקטיביות באמצעות Andromo

תכונות Andromo מאפשרות למפתחים לבנות אפליקציות בשלבים פשוטים. ניתן לעצב אפליקציות אלו עבור סמארטפונים של iOS ו- Android כאחד. נותן לו מגוון רחב יותר של קהלי יעד. להלן השלבים:

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשם

הצעד הראשון הוא לבקר באתר Andromo ולהירשם לשירותים הבלעדיים. אפשרות ההרשמה מעניקה לכל מפתח פרופיל ייחודי. ממוקם בראש העמוד, התהליך הושלם בשלבים פשוטים. ישנה אפשרות הרשמה לניסיון בחינם למשתמשים חדשים.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

לאחר השלמת ההרשמה, השלב הבא הוא עיצוב תבנית אפליקציה. קטע ההתחלה הקל ב-Andromo הוא המקום שבו מפתח מתחיל לבנות את הרעיון שלו באמצעות אחת מהתבניות המדהימות הרבות. דוגמה לכך היא תכונת האפליקציה החינוכית באתר. שימושי למדי בעת יצירת אפליקציית פרודוקטיביות ועבודה לסטודנטים.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

שימוש בתבנית כבסיס לעיצוב של האדם, התאמה אישית מאפשרת יצירתיות. בוני אפליקציות יכולים להוסיף תכונות מותאמות אישית לפי העדפתם לאפליקציה לנייד. תכונה זו מאפשרת ייחוד תוך שמירה על יתרון יצירתי. גופנים, צבעים, גודל וסוג תמונה הם חלק מאפשרויות הסגנונות הזמינות למשתמשים.

טוען תוכן

תוכן אישי כגון סרטונים, קובצי אודיו, תמונות ומסמכים מועלים לאחר מכן בתבנית המותאמת אישית. בחר את הפעילות והעלה את התוכן הרצוי. שלב זה הוא די קל, כל מה שצריך הוא גרירה ושחרור פשוטה. תכונות אלה גם עוזרות להרחיב את אפליקציית העבודה והפרודוקטיביות כך שהיא לא תהפוך לגדולה.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

השלב הבא כולל הוספת תכונות המונטיזציה. ישנן שלוש אפשרויות זמינות עבור מפתחים. מודעות ביניים, מודעות Admob או מודעות פייסבוק יכולות לשמש ככלים למונטיזציה. המפתח יכול גם לקבוע את משך הפרסומות. זה הופך את היצירה לכדאית.

העלה לחנות האפליקציות

לאחר בניית אפליקציית העבודה והפרודוקטיביות לרמה הרצויה, השלב הבא הוא העלאתה לחנויות אפליקציות שונות. בונים יכולים להעלות את החדש שנוצר אפליקציית iOS לפרודוקטיביות ב-apple store או העלה את גרסת האנדרואיד ל-PlayStore. עם השלבים הפשוטים האלה, אדם מוכן להשיק אפליקציית עבודה ופרודוקטיביות ידידותית למשתמש עם תכונות מובילות.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

1 מיליון

אנשים משתמשים ב-Andromo
לבנות אפליקציות

10 000

רווחים ליום לראש
ביצוע אפליקציות

20 מיליון

אנשים הורידו
Andromo בנה אפליקציות

80 000

אפליקציות הושקו
בחנות Google Play

צור אפליקציית עבודה באמצעות Andromo

Andromo מאפשר א בונה אפליקציות לעבודה לשלב יצירתיות, רעיונות ותבניות מדהימות כדי ליצור את הסוג הטוב ביותר של אפליקציות עבודה ופרודוקטיביות. התכונות ללא קודים אומרות שאין הגבלה לבונים. חלומות הופכים למציאות בקלות עם אנדרומו.

התכונות והתבניות המרובות מספקות למפתחים את כל העזרה שהם צריכים כדי לבנות אפליקציות סלולריות מצוינות.

השתמש ב-Andromo בונה יישומים מקוון וליהנות מהיתרונות הרבים.

מסך שולחן עבודה עם אפליקציית נגן מדיה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.