.

ראש השנה מגיע!

טלפונים של אפליקציות עסקיות

בנה אפליקציה עסקית עם Andromo

ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה הניידת גרמה ללקוחות לצפות מעסקים ושירותים לחוויות מחוברות. חברות צריכות להתרחב מעבר לערוצי המכירה והתקשורת המסורתיים שלהן לערוצים חדשים כמו אפליקציה לנייד כדי לשפר את שירות הלקוחות, לשמר לקוחות ותיקים ולהשיג לקוחות חדשים.

גם אם העסק קטן, הבעלים צריך תמיד לחשוב על השקעה באפליקציה לנייד. למה? כי לפי המחקר של Clevertap, 85% מהצרכנים מעדיפים אפליקציות לנייד על אתרי אינטרנט.

Andromo היא פלטפורמת פיתוח אפליקציות המקלה על פיתוח אפליקציות עסקיות עבור iOS ואנדרואיד. ממשק הגרירה והשחרור של הפלטפורמה מאפשר לכל אחד ליצור יישומי iOS ואנדרואיד פונקציונליים במלואם תוך דקות ספורות.

סוגי אפליקציות שניתן ליצור עם Andromo

אפליקציות למסעדות

זוהי דרך קלה לבצע הזמנות ולבצע הזמנות מהטלפון. בונה האפליקציות של מסעדות Andromo מאפשר למשתמשי האפליקציה לראות תפריטים, מיקומים של מסעדות סמוכות וכו'.

אפליקציות לכרטיס ניקוב דיגיטלי

האפליקציה לנייד מספקת את הדרך הקלה ביותר לעקוב אחר נקודות הנאמנות של הלקוחות. משתמשים יכולים לסרוק או להזין רכישות עסקיות לאפליקציה ולממש אותן להצעות בלעדיות לחברים.

אפליקציית הזמנות

נוסעים יכולים להשתמש באפליקציית ההזמנות לנייד כדי להזמין נסיעות במהירות רבה יותר, לבדוק עסקאות הזמנה של הרגע האחרון, לקבל מידע בזמן אמת בטלפונים שלהם ולשתף את חוויות הטיול שלהם עם חברים באמצעות מדיה חברתית.

אפליקציות לאירועים

ראה את כל סדר היום של האירועים, ביוגרפיה של סרטוני מפגש שונים, פגישות, פגישות במקום אחד.

אפליקציות מועדוני לילה

מאפשר לסטודנטים להיות תמיד מודעים ללוח הזמנים של השיעורים, לקבל גישה לפרויקטים הקבוצתיים של המכללה.

אפליקציות קטלוג

עיין בסוגים שונים של מוצרים וקבל מידע הקשור אליהם.

אפליקציות למוזיאון

הצגת מאמרים או סרטונים, תצוגה חסומה של ציור או פסל הופכת ברורה לצופים.

סטטיסטיקת אפליקציות עסקיות 2021: הזמנה

+
דֵרוּג
3 170 +
חוות דעת
מיליון +
מותקן

תכונות Andromo לאפליקציות עסקיות

קישור

קישור חיצוני מקל על המשתמשים למצוא ולנווט לאתר חיצוני כדי לקבל מידע או לרכוש מוצר.

צרו קשר

Andromo נותן אפשרות להוסיף פרטי קשר לאפליקציות סלולריות. זה מאפשר למשתמשים לשנות אפליקציות עסקיות על ידי הוספת לחצנים עבור קישורים מסוימים, מיקומים, מספרי טלפון ודואר אלקטרוני מסוימים.

לחץ על הודעות

הודעות דחיפה מאפשרות למשתמשים לקבל מידע רגיש לזמן על הנחות בלעדיות או הזדמנויות כרטיסים למכירה מוקדמת.

יוצר קוד QR

Andromo מאפשר ליוצרים ליצור קוד QR בלחיצת כפתור, להוסיף פרטי קשר, כתובות URL, טקסט של קריאה לפעולה ואפילו להוסיף תמונות.

קבצי מדיה

Andromo מקל על יצירת גלריות תמונות. פשוט העלה תמונות, ו-Andromo תיצור גלריה עם קישורים ישירות לאפליקציה.

נגן אודיו

Andromo מאפשר ליוצרים להעלות קבצי אודיו. זהו נגן המוזיקה האנדרואיד היחיד עם כל מה שהמשתמשים צריכים כדי לנהל, לנגן וליהנות מהמוזיקה.

עדכון וורדפרס

Andromo נותן ליוצרים את היכולת ליצור עדכון חדשות ייחודי עבור האפליקציה שמציע עדכונים על בידור, סלבריטאים, יציאות אלבומים וראיונות.

נסה את הפתרון של Andromo למונטיזציה גמישה יותר

Andromo היא הפלטפורמה היחידה שמאפשרת למשתמשים ליצור, לייצר רווחים ולמכור אפליקציות מהר יותר מכל אחד אחר. על ידי ייעול תהליך היצירה והבנייה עם הספרייה המקיפה של תבניות אפליקציות של Andromo, יוצרים יכולים להביא רעיונות לחיים במהירות.
תכונות המונטיזציה של Andromo הן מהגמישות ביותר. משתמשים יכולים למצוא אסטרטגיה שמאפשרת להם לנצל כל הופעה של מודעה. משתמשים יכולים להתאים אישית את אסטרטגיית המונטיזציה שלהם באמצעות AdMob, Facebook ו-Admob עם אפשרויות גמישות הכוללות מודעות מתגמלות ורכישות בתוך האפליקציה.

עסקים-מובייל-אפליקציות

היתרונות של Andromo App Builder

לחסוך כסף

לחסוך כסף

עלות נמוכה של אנדרומו בונה יישומים מאפשר ליוצרים ליצור במהירות ובקלות אפליקציות ל-iOS או אנדרואיד תוך פרק זמן קצר מבלי להעסיק מתכנתים יקרים. פיתוח אפליקציית Andromo לוקח פחות זמן ודורש פחות אנשים, מה שמשתווה לעלות נמוכה יותר. 

מקל על עיצוב איכותי ביותר

Andromo נותנת למשתמשים את הנוחות לעצב יישומים עם תבניות עיצוב איכותיות ביותר. תבניות אלו פשוטות אך חזקות ליצירת יישומים ניידים באיכות גבוהה. יוצרים יכולים אפילו לצפות בתצוגה מקדימה של האפליקציות לפני שהם שולחים אותן לאישור לחנות האפליקציות.

תכונות מוכנות מראש באפליקציה
מספק ניתוח אפליקציות

מספק ניתוח יישומים

הניתוח של Andromo עוזר ליוצרי אפליקציות לראות מהן התכונות הפופולריות בקרב המשתמשים והיכן האפליקציה נמצאת בשימוש. מידע זה עוזר לשנות אסטרטגיות שיווק ולפתח אפליקציה המשקפת את צרכי הצרכן.

מחיר סביר

בונה האפליקציות העסקיות של Andromo מציע שלוש אפשרויות הרשמה - Hobbyist, Pro ו-Ultra. לכל האפשרויות יש תכונות, יכולות ותמחור ברורים. בין אם מפתחים יוצרים אפליקציה לעסקים קטנים, אפליקציה ללקוחות או אפליקציה לשימוש אישי, Andromo מציעה את הפתרון לענות על הצרכים והתקציבים של היוצרים.

מחיר סביר
עסקים-מובייל-אפליקציות

נסה את הפתרון של Andromo למונטיזציה גמישה יותר

Andromo היא הפלטפורמה היחידה שמאפשרת למשתמשים ליצור, לייצר רווחים ולמכור אפליקציות מהר יותר מכל אחד אחר. על ידי ייעול תהליך היצירה והבנייה עם הספרייה המקיפה של תבניות אפליקציות של Andromo, יוצרים יכולים להביא רעיונות לחיים במהירות.
תכונות המונטיזציה של Andromo הן מהגמישות ביותר. משתמשים יכולים למצוא אסטרטגיה שמאפשרת להם לנצל כל הופעה של מודעה. משתמשים יכולים להתאים אישית את אסטרטגיית המונטיזציה שלהם באמצעות AdMob, Facebook ו-Admob עם אפשרויות גמישות הכוללות מודעות מתגמלות ורכישות בתוך האפליקציה.

איך ליצור אפליקציה לעסק שלך עם Andromo

כיצד להתחיל את פרויקט האפליקציה ב-Andromo

הרשם

כדי להתחיל, בחרו מבין שלוש רמות המנוי, הזינו כמה פרטים על עצמכם והתחילו לבנות. לאחר ההרשמה, המשתמש יכול לבחור תבנית בקטע 'התחלה קלה' ולערוך אותה כך שתכלול את התכונות הרצויות.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

יצירת אפליקציות Andromo קלה מתמיד. השתמש במאות תבניות מוכנות מראש והפעל ולכבות אפשרויות. התבניות כבר מעוצבות במלואן, כך שיוצרים לא יצטרכו לעצב כלל. התבניות נועדו לייעל את תהליך הפיתוח. בחר אחד מאלה כדי להתחיל לאכלס אותו בפרטים ספציפיים לפרויקט.

כיצד להוסיף תכונות בבונה אפליקציות Andromo
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

התאם אישית את לוח המחוונים של האפליקציה על ידי הוספת פעילויות, תכונות וסגנונות הפונים לצרכי המשתמשים - מקם סמלים היכן שצריך. התאם אישית צבעים באמצעות ערכות נושא או יצירת צבעים חדשים. הצג את היצירתיות על ידי הוספת מפות, סקרים, מסעות פרסום ועוד.

טוען תוכן

פלטפורמת Andromo מאפשרת למשתמשי האפליקציה לשלוח נתונים ישירות לענן, תוך שמירה מיידית של קבצי מדיה בשרת. המשמעות היא שלאפליקציה יהיה מקום בלתי מוגבל לכל סוגי המדיה. משתמשי קצה יכולים אפילו להעלות סרטונים עסקיים, מצגות PPT וכו'.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

מערכת המונטיזציה המתקדמת של Andromo מאפשרת לבעלי עסקים ליצור אפליקציה לעסק שלך ולהפוך אותה מיד לזרם הכנסה פסיבי. בין אם היוצר רוצה להשתמש במודעות באנר, מודעות במסך מלא, מודעות וידאו או מודעות מקוריות - לפלטפורמת Andromo יש פתרון ליוצרים.

העלה לחנות האפליקציות

מפתח, לאחר יצירת אפליקציה סלולרית עסקית, ואז להפיץ אותה לשאר העולם. העלה את האפליקציה לשווקים הפופולריים ביותר כגון Google Playstore ו-Appstore ותיהנה מהיתרונות של הפצה גלובלית מקוונת.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

1 מיליון

אנשים משתמשים ב-Andromo
לבנות אפליקציות

10 000

רווחים ליום לראש
ביצוע אפליקציות

20 מיליון

אנשים הורידו
Andromo בנה אפליקציות

80 000

אפליקציות הושקו
בחנות Google Play

למה ליצור אפליקציה עם Andromo?

Andromo מציעה פתרון מקיף. בעזרתו, יוצרים יכולים לעצב יישומים עסקיים מבלי לכתוב שורת קוד אחת. Andromo נותן ליוצרים את היכולת ליצור את האפליקציה בדיוק כפי שהם מדמיינים אותה.

הפלטפורמה של Andromo מאפשרת למפתחים ליצור אפליקציות ללקוחות תוך דקות! עם פונקציות מבוססות גרירה ושחרור ובונה האפליקציות העסקיות הקל לשימוש, אפליקציה לנייד יכולה להתחיל לפעול תוך דקות, ולבצע אופטימיזציה עבור אנשים שאינם מתמצאים בטכנולוגיה ומפתחים.

אל תחמיצו. צור אפליקציה עסקית עם Andromo היום!

שולחנות עבודה

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.