.

ראש השנה מגיע!

מסכי טלפון נייד עם אפליקציות טפטים

צור אפליקציות להתאמה אישית של טלפון באמצעות Andromo

המכירות העולמיות של סמארטפונים הגיעו בשנה שעברה ל-1.38 מיליארד יחידות. עם מספר הולך וגדל של משתמשי סמארטפונים, יצרנים מוצאים יותר קשיים ליצור חוויות מותאמות אישית המותאמות לכל אדם. זה יוצר שוק ענק עבור אפליקציות להתאמה אישית של טלפונים המאפשרים למשתמשים להעלות את המראה והתחושה של הטלפונים הניידים שלהם.

Andromo הוא בונה אפליקציות להתאמה אישית של אנדרואיד ללא קוד וקל לשימוש. זה מאפשר יצירת אפליקציות המאפשרות לאנשים להוסיף מגע אישי לסמארטפונים שלהם. בין אם על ידי החלפת טפטים או רינגטונים, יש דרך להתבטא. בנוסף, מפתחים יכולים להרוויח כסף באמצעות טכניקות המונטיזציה המתקדמות שלה, כגון מיקומי מודעות.

סוגי אפליקציות להתאמה אישית שניתן ליצור באמצעות Andromo

שתיים מקטגוריות האפליקציות הפופולריות ביותר בקרב משתמשי פלטפורמת Andromo הן אפליקציית הטפטים ואפליקציית הרינגטון. בואו נסתכל עליהם בנפרד.

יישום טפטים

לכל אדם אישיות ייחודית, כך שהטפטים המובנים של הסמארטפונים אינם מתאימים לסגנון ולצרכים שלו. במקום זאת, תן להם תצוגות מותאמות אישית באמצעות טפטים יפים. הוסף תמונות מהגלריה שלך, תמונות מלאי או נופים פנורמיים מגוגל, פליקר או אתר תמונות אחר.

אפליקציית רינגטונים

קהלים יכולים לאהוב כל רינגטונים החל מפאנקי לרגוע, מחושך לשמח. אפליקציות רינגטונים מתאימות סמארטפון לפי טעמם של המשתמשים. תעשיית הרינגטונים עדיין שווה יותר מ-2 מיליארד דולר, ואנשים משלמים 3 דולר בממוצע עבור רינגטון.

אפליקציות להתאמה אישית שנבנו עם Andromo

20 האפליקציות המובילות להתאמה אישית של מסך הבית שהושקו עד כה הגיעו ביחד לפחות 13.7 מיליון התקנות ברחבי העולם. נתון זה לבדו מראה כמה שוק יש להתאמה אישית של אנדרואיד ואפליקציות פלטפורמה אחרות כרגע. וסביר יותר שזה יגדל עם הזמן. הבה נסתכל על שלוש אפליקציות מוצגות בקטגוריה זו.

SFX עבור Clash Royale

SFX עבור Clash Royale

נבנה עם יצרנית הרינגטונים של Andromo, הוא כולל דירוג של 4.4 כוכבים מלמעלה מ-16,000 משתמשים. זה נותן כמעט את כל אפקטי הקול במשחקי Clash Royale, כולל צלילי ג'ינגל של ארנה, צלילי אמוטים ועוד הרבה יותר. משתמשים יכולים גם להגדיר אפקטים קוליים כרינגטונים, צלילי התראות או צלילי אזעקה למכשירי Android הניידים שלהם.

טפטים לנוער

אפליקציית סגנון חיים זו, שפותחה על ידי אפליקציות Modux, מעניקה מגוון טוב של טפטים מיוחדים שנבחרו בקפידה עבור בני נוער וצעירים ברוחם. המשתמשים יכולים לבחור טפטים מקטגוריה רחבה, כולל טיפוגרפיה, טבע, רטרו וינטג', איורים ויצירות אמנות, אבסטרקט וחלל. הוא כולל דירוג של 4.7 כוכבים מ-952 משתמשים.

אפליקציות לנייד של Girly m Art Wallpapers

טפטים של Girly m Art

מחפש רקע חינם לנייד לבנות? התקן את טפטי Girly m Art לאחר מכן. תוכננה במיוחד עבור בנות, אפליקציה זו ממלאת את הטלפונים של המשתמשים במאות טפטים יפים לילדות. כמו אפליקציות אחרות שנבנו עם יצרנית אפליקציות הטפטים של Andromo, היא גם מציגה דירוג טוב של 4.4 כוכבים מ-21,207 משתמשים.

סטטיסטיקת אפליקציות התאמה אישית 2021: משגר נובה

+
דֵרוּג
1 286 +
חוות דעת
מיליון +
מותקן

תכונות Andromo עבור אפליקציות להתאמה אישית של הטלפון

גלריית תמונות

הוסף תמונות שאנשים יאהבו. הוסף סגנונות שונים כך שכל חבר קהל יוכל להתאים אישית את הרקע של הנייד שלו עם טפט ייחודי.

כרטיס לוח מחוונים

הפוך את ממשק המשתמש לאינטואיטיבי. אלמנט עיצוב זה הוא תמונה שאינה ניתנת ללחיצה שלא תקשר משתמש לשום מקום.

לחץ על הודעות

זֶה בונה יישומים מקוון מאפשר הוספת חלונות קופצים כדי לוודא שהמשתמשים לא יחמיצו שום דבר חשוב!

נגן אודיו

לכל משתמש יש טעם שונה בכל הנוגע לרינגטונים: רגוע, אפל ומאושר הם רק כמה. העלה קבצי אודיו וצור רינגטונים המותאמים לכל משתמש.

קישור פעולה

הוסף לחצני גישה מהירה, כגון קישור, מיקום, טלפון, דואר אלקטרוני. משתמשים יכולים גם לשתף את הטפטים או הרינגטונים המועדפים עליהם באמצעות כפתור השיתוף החברתי.

מודעות ביניים

כלול מודעות שמוצגות לאנשים במעבר בין פעילויות. מודעות אלו נמשכות תקופה קצובה, וכתוצאה מכך השפעה רבה יותר.

אפליקציות להתאמה אישית הן דרך מצוינת להרוויח הכנסה צדדית

מיליוני סמארטפונים מיוצרים מדי שנה עם תכונות וחוויות דומות. עם זאת, חוויות מלאי אלו אינן מיועדות לכולם. זו הסיבה שהתאמה אישית של הטלפון הפכה לדבר שבשגרה. הם מאפשרים למשתמשים להוסיף מגע אישי לסמארטפון שלהם באמצעות מגוון תכונות, כולל טפטים ורינגטונים מותאמים אישית.

מכיוון שיש שוק גדול לאפליקציות אלו, מפתחים יכולים להרוויח כסף באמצעות מיקום מודעה או הורדות פרימיום של אפליקציות אלו.

טלפון-נייד-אפליקציות-טפטים

היתרונות של Andromo App Builder

בונה ללא קוד של Andromo הוא בחירה מצוינת לבניית אפליקציות להתאמה אישית. בואו נחקור כמה סיבות מדוע מפתחים צריכים להשתמש בו:

תכונות מוכנות מראש באפליקציה

קל לשימוש

עם בונה האפליקציות להתאמה אישית של הטלפון של Andromo, הפיכת רעיונות ליישומים אמיתיים לוקחת דקות ספורות בלבד. בונה האפליקציות לגרור ושחרר כל כך קל לשימוש, שאפילו מתחילים מצליחים לפתח אפליקציות באמצעותו במהירות. לוח המחוונים המינימלי, הממשק האינטואיטיבי וחוויית ה-WYSIWYG מייעלים את כל תהליך יצירת האפליקציה. בנוסף, מפתחים יכולים לבדוק את תוצאת האפליקציה הסופית ישירות בתוך הבונה.

מגובה על ידי רפרוף של גוגל

גאה להיות הבנאי הראשון מבוסס Flutter, Andromo מאפשר ליוצרים לבנות אפליקציות לנייד מבלי לכתוב שורת קוד אחת. בגיבוי של Google, Flutter היא מסגרת ממשק משתמש ניידת פופולרית בקרב מפתחים, ארגונים, יזמים ויוצרים כאחד. חלק מהמשתמשים שלה הם עליבאבא, Airbnb, Uber, eBay וכמובן גוגל.

מחשב נייד עם לוגו Google Flutter בקרבתו
מחשב נייד עם סמל ללא קוד על המסך

צור יישומים ללא ידע בתכנות

מפתחים וחובבי טכנולוגיה אחרים יכולים ליצור אפליקציות עם Andromo ללא מיומנויות קידוד. הפלטפורמה מציעה תבניות מוכנות לשימוש וכן אפשרות להתחיל לבנות מאפס. בחר את האפשרות המתאימה והעלה את הרעיון הזה לדרך.

תמיכה באנדרואיד/IOS

Andromo נותן את היכולת ליצור אפליקציות למכשירים שונים, כולל טאבלטים, אייפד וכו'. לאור העובדה ש-Android ו-iOS חולקים 99.15% נתח שוק, זהו צעד חכם ליצור אפליקציות לשתי הפלטפורמות. בדרך זו, מפתחים לא יחמיצו אף בסיס משתמשים מרכזי.

סמלי לוגו של גוגל ו-iOS ליד הטלפון

אפליקציות להתאמה אישית של טלפון מוסיפות מגע אישי לחוויית טלפון חכם אחרת

בשנת 2020, יותר ממיליארד יחידות סמארטפון נמכרו ברחבי העולם. למרות שהמספרים הללו גדולים, היצרנים לא יכולים להוסיף חוויה מותאמת אישית המותאמת לכל משתמש. אז איך אפשר להפוך חוויית מובייל תפלה לזוהרת עיניים? על ידי שימוש באפליקציות מותאמות אישית.

אפליקציות אלו מאפשרות למשתמשים להעלות את המראה והתחושה של הטלפונים שלהם. תראה, יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים לבטא את עצמם באמצעות הסמארטפונים שלהם. ויצירת חוויה שייחודית להם היא אחת הדרכים שבהן הם יכולים לבטא את זהותם הייחודית.

לדוגמה, 20 האפליקציות המובילות להתאמה אישית של מסך הבית שהושקו עד כה הגיעו ביחד לפחות ל-13.7 מיליון התקנות ברחבי העולם. האפליקציות האלה עושות כל מיני דברים, כולל שינוי סמלים, טפטים ורינגטונים.

הדרישה הזו הניעה את אנדרומו להמציא את יצרנית אפליקציית ההתאמה האישית הטובה ביותר. מפתחים יכולים ליצור אפליקציות שמשנות את חוויית הנייד של המשתמש בתוך דקות ספורות. וכל זה בלי לכתוב קוד אחד.

אפליקציות בולטות להתאמה אישית

למרות שישנן אפליקציות התאמה אישית רבות בחוץ, רק קומץ בולט בגלל הפופולריות, האיכות והשירות שלהן. הנה שלושה מהם:

חבילת סמלים של MATION

משתמשים שמחפשים להתאים אישית את המראה של הטלפון החכם שלהם צריכים לקבל את Mation. האפליקציה הזו עושה זאת על ידי מתן סמלים חסרי צורה לכאורה. הסמלים ייחודיים במובן שהם מטושטשים אך לא מפורקים כך שהמשתמש לא מבין אותם. זו הסיבה שהם שונים מאפליקציות אחרות בשוק.

נגן מוזיקה Pi

Pi Music Player מאפשר למשתמשים להרוג שתי ציפורים במכה אחת. ראשית, זה נגן מוזיקה טוב. שנית, הוא מציע יכולות רינגטונים.

הוא מציע חותך רינגטונים שיכול לקחת כל רצועה בספריית המשתמש ולהפוך אותו לצליל התראה או לרינגטון. בטח, אפשר למצוא נגני מוזיקה טובים יותר מזה. אבל המקום שבו הוא באמת בולט הוא פונקציית חותך הרינגטונים שלו.

BUFFYWALLS

אפליקציית הטפטים הזו עמוסה בתמונות. הטפטים לבחירה הם רבים שיכולים לגרום לראשו של המשתמש להסתובב. בנוסף, כל טפט ברזולוציה גבוהה וניתן להורדה על ידי המשתמש. זה טוב במיוחד למשתמשים שהטלפונים שלהם אינם מאפשרים החלפת טפטים.

טכניקות מונטיזציה

ככל שיותר משתמשים מחפשים דרכים לקבל חוויה ייחודית לנייד, יש ביקוש עצום לאפליקציות להתאמה אישית. מפתחים יכולים להרוויח כסף באמצעות הורדות פרימיום או תוכן סגור. גם אם מפתח או יוצר תוכן רוצה לתת תוכן בחינם, מיקום מודעה יכול להיות מקור גדול להכנסה.

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא
טלפון-נייד-אפליקציות-טפטים

צור אפליקציית חינוך עם Andromo

מיליוני סמארטפונים מיוצרים מדי שנה עם תכונות וחוויות דומות. עם זאת, חוויות מלאי אלו אינן מיועדות לכולם. זו הסיבה שהתאמה אישית של הטלפון הפכה לדבר שבשגרה. הם מאפשרים למשתמשים להוסיף מגע אישי לסמארטפון שלהם באמצעות מגוון תכונות, כולל טפטים ורינגטונים מותאמים אישית.

מכיוון שיש שוק גדול לאפליקציות אלו, מפתחים יכולים להרוויח כסף באמצעות מיקום מודעה או הורדות פרימיום של אפליקציות אלו.

כיצד ליצור אפליקציית התאמה אישית של טלפון עם Andromo

Andromo הופך את תהליך בניית האפליקציות להתאמה אישית של אנדרואיד ללא חלק. פשוט בצע את השלבים הבאים:

הרשמה Andromo צור אפליקציות לנייד

הרשם

אפשרויות המנוי של Andromo, Hobbyist, Pro ו-Ultra, מיועדות לכל סוג של דרישות המשתמשים. בחרו אחד מהם, הזינו כמה פרטים פשוטים והתחילו לבנות.

בחר תבנית בקטע "התחלה קלה".

מצא תבניות בנושאים שונים בחלק 'התחלה קלה'. התבניות המוכנות הופכות את תהליך בניית האפליקציה למהיר במיוחד. בחר כל אחד מהם כדי להתחיל לערוך ולמלא אותו בתוכן. רוצים לבנות פרויקט מאפס במקום? התחל על ידי לחיצה על כפתור צור פרויקט חדש.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד
כיצד לבחור ערכת נושא בבונה אפליקציות Andromo

תכונות וסגנונות התאמה אישית

לאחר שהיזם יצר פרויקט, יוצג סיור של הקבלן. צפה בו או דלג עליו לפי המועדף. התאמה אישית של הטלפון של Andromo עבור אנדרואיד נותן מגוון רחב של תכונות וסגנונות. אלה חשובים בהוספת מגע אישי לאפליקציה

טוען תוכן

טען את התוכן שאנשים יאהבו. העלה תמונות, קבצי שמע וכו' לפי הצורך. כל זה קורה בלחיצה אחת בלבד - וללא שורת קוד אחת. ישנן אפשרויות רבות שמאיצות את התהליך הזה, כמו כפתור שכפול להעתקת פעילות קיימת. אז יש תמיכה ב-Firebase Analytics שמספקת אפליקציות בגודל קומפקטי.

כיצד להוסיף תוכן ב-Andromo App builder
כיצד להגדיר מונטיזציה עם Andromo

הגדרת מונטיזציה

הנה מגיע החלק הכיפי! הגדר מונטיזציה לאחר העלאת התוכן. השתמש במודעות באנר, במודעות ביניים ובמודעות מותאמות לפי המועדף. בניגוד לכמה בונים אחרים, ה פלטפורמת בניית אפליקציות Andromo מאפשר למפתחים להגדיר תקופת הצגת מודעות, מה שהופך אותן ליעילות יותר.

העלה לחנות האפליקציות

שלח את האפליקציה לחנויות האפליקציות המועדפות והתקרב עוד צעד לבניית קהל והרווחת הכנסות.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

1 מיליון

אנשים משתמשים ב-Andromo
לבנות אפליקציות

10 000

רווחים ליום לראש
ביצוע אפליקציות

20 מיליון

אנשים הורידו
Andromo בנה אפליקציות

80 000

אפליקציות הושקו
בחנות Google Play

צור אפליקציית התאמה אישית של טלפון עם Andromo!

סמארטפונים במלאי מגיעים עם תכונות שנראות בסיסיות מדי לקהלים מסוימים. זו הסיבה שהביקוש לאפליקציות התאמה אישית הולך וגדל.

בונה האפליקציות הקל לשימוש וללא קוד של Andromo מאפשר יצירת אפליקציות התאמה אישית המשפרות את המראה והתחושה של הנייד של המשתמש. הלך הרוח ממוקד המשתמש הזה שומר על המשתמשים במערכת האקולוגית, מה שאומר יותר צפיות ולחיצות על המודעות ויותר הכנסה למפתח!

נסה את Andromo וצור אפליקציות להתאמה אישית עוד היום!

טפטים של אפליקציות לנייד של DESKTOPS

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.