.

ראש השנה מגיע!

צילומי מסך של יישומי ספרים אלקטרוניים

יצירת אפליקציות מתכונים יפות עם Andromo

אפליקציית מתכונים היא כלי עזר דיגיטלי במטבח שהופך את הבישול לקל, מהיר ונוח יותר. אפליקציית המתכונים מעניקה למשתמשים עצות למתכונים ומאפשרת להם לדון עם משתמשים אחרים ואף לחלוק את המומחיות הקולינרית שלהם עם משתמשים אחרים. יצירת אפליקציית ספרי מתכונים עדיפה על ספר בישול מכיוון שהיא מקלה על כל מה שאפשר לעשות עם ספר בישול. 

הסקר מאת אלפסנטברה מצאו 22.8 מיליון אנשים מארה"ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, הודו, פקיסטן והפיליפינים חיפשו אפליקציות מתכונים בפייסבוק והראו עניין בבישול. 

אנדרומו הוא מתכון יצרנית אפליקציות שמאפשר לכל אחד ליצור אפליקציה ולהעלות אותה בשוק האפליקציות, כמו גוגל פליי ואפל סטור. אין צורך בקידוד. עם Andromo, קל לפתח אפליקציה לנייד. זה לוקח דקות בלבד.

תכונות מובילות עבור אפליקציה לנייד של מתכון

הנה כמה מהתכונות של Andromo, יצרנית אפליקציות מתכונים, שיכולות להקל על מפתחים ליצור אפליקציות מתכונים משלהם

גלריית תמונות

מדור גלריית התמונות של האפליקציה מציג את כל התמונות מעוררות הפה שמשתמשים יכולים להשתמש בהן כהשראה להכנת אוכל טעים. עם אנדרומו, יצרנית אפליקציות מגזינים , האפליקציה נראית אטרקטיבית.

גישה בתשלום לתוכן

התכונות מספקות גישה בלעדית למתכונים מיוחדים הזמינים רק לאנשים ששילמו עבורם.

יצירת בלוג

זֶה אפליקציית חדשות התכונה מאפשרת למשתמשים להישאר מעודכנים במתכונים החדשים ביותר ובפוסטים אחרים בבלוג של מתכונים מאתרי בישול שונים.

שיתוף חברתי

פונקציית השיתוף החברתי תאפשר למשתמשים לשתף מתכונים בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות שיקדמו את האפליקציה לנייד.

הודעות

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לקבל התראות בזמן אמת כאשר בעלי האפליקציה מציגים הצעות, תוספות מתכונים חדשות ותכונות באפליקציית מתכוני האוכל לנייד. אֲפִילוּ אפליקציית ספר אלקטרוני יוצרים יכולים להשתמש בו כדי להתריע למשתמשים שלהם בזמן אמת.

מודעות מקוריות

פרסום מקורי הוא דרך לספק תוכן ממומן בסביבה התואמת את התוכן שמסביב. יוצרים יכולים לקדם מותגים ומוצרים מבלי לשבש את חוויית המשתמש.

הכינו אפליקציית ספרי מתכונים משלכם והרוויחו כסף

אנדרומו מאפשר  אפליקציות ויקיפדיה או יוצרי אפליקציות מתכונים כדי לשלב בקלות מונטיזציה של אפליקציות באפליקציות שלהם עם שורת קוד אחת. הממשק הפשוט של Andromo תומך בכל רשתות המודעות הגדולות למונטיזציה לנייד, כולל Google Admob, Facebook Audience Network ורשת הפרסום Mopub. עם Andromo, מפרסמי אפליקציות לנייד יכולים למקסם בקלות את הפוטנציאל של האפליקציות שלהם על ידי יצירת הכנסה פסיבית. 

מפתחי אפליקציית מתכונים עשויים להגדיל את הכנסותיהם על ידי שילוב של תוכן צפייה בתשלום של Andromo בתוך האפליקציה המגביל מתכונים מסוימים ללקוחות משלמים בלבד.

טלפון של ספר אלקטרוני

שלבים כיצד ליצור אפליקציית מתכונים

1. בחר תבנית בחלק ההתחלה הקלה שלנו

Andromo מקל על בניית אפליקציית מתכונים. כדי להתחיל, בקר באתר האינטרנט של Andromo, לחץ על "התחלה קלה", בחר תבנית ולחץ על "בנה אפליקציה זו". משם, הבורא יכול להתאים אותו לטעמו.

Easy Start מוכן לשימוש ביישומי Templetes לנייד

2. התאם אותו, הוסף תוכן, בצע הגדרות מונטיזציה

אנדרום בונה אפליקציות ידע עוזר ל צור אפליקציית מתכונים משלך עם תמונות של המנות או המתכונים שהוגשו, כמו גם מידע על אופן הכנתם. חשוב גם לכלול כלי מונטיזציה כגון מודעות מקוריות, באנר, ביניים ומודעות פתיחה מ-Facebook Audience Network או Google Admob.

3. בנה את האפליקציה שלך והעלה אותה ל-App Store/Play Market

לאחר ההתאמה האישית, Andromo תשלח חבילת אפליקציות כך שניתן יהיה להגיש אותה ל-App Store או ל-Google Play Store.

כיצד לארח את אפליקציית Andromo ב-App Stores

יותר ממיליון אנשים אוהבים אותך מכל העולם נרשמו לשירות בונה אפליקציות Andromo ובנו את האפליקציה לנייד שלהם ללא קידוד. 99% מרוצים ובונים מספר אפליקציות תוך זמן קצר!

שרון בייסיל
שרון בייסיל
הודו
למידע נוסף
למעשה, יצירת אפליקציה הייתה ממש קלה עם Andromo. האפליקציות שלי הן בנישת הבריאות, על מניעת מחלות לא מדבקות. אני מרוויח בערך 10000$ מדי שנה, וזו ההכנסה הצדדית שלי, יחד עם העבודה העיקרית שלי. אני נהנה מהכנסה פסיבית מאפליקציות שנבנו עם Andromo.
מריוס
מריוס
רומניה
למידע נוסף
אני מרוויח בסביבות 500€ מהאפליקציות שלי, וזו ההכנסה הצדדית שלי יחד עם העבודה העיקרית שלי. בדצמבר האחרון הרווחתי 1500€. עסק האפליקציות הציע לי הרבה גמישות והכנסה יציבה בתקופה שהייתי חולה, אז מבחינתי, אנדרומו התברר כהשקעה מצוינת.
סנסר לוצ'אן
סנסר לוצ'אן
הודו
למידע נוסף
Andromo מאוד ידידותי למשתמש. הוא מספק באופן מלא את צרכי משתמש הקצה ועושה זאת במהירות וביעילות. יש לי בלוג, והאפליקציה שלי היא כלי מצוין ליצירת אינטראקציה עם המנויים שלי. כמו כן, האפליקציה שלי מביאה לי 1400$ מדי חודש.
יונס ושרה
יונס ושרה
מרוקו
למידע נוסף
Andromo נתן לנו יכולת ליצור אפליקציות ללא כישורי קידוד, והיום זה בדרך כלל לוקח לנו 2-3 שעות ליצור אפליקציה מגניבה ב-Andromo. אנחנו מרוויחים בערך 2000$ מהאפליקציות שלנו, וזו ההכנסה העיקרית של המשפחה שלנו.
Daniel
Daniel
אקוודור
למידע נוסף
בדרך כלל לוקח לי יומיים ליצור אפליקציה עם Andromo, ואני מרוויח בין 1200$ ל-1500$ לחודש. זו ההכנסה העיקרית שלי, שעוזרת לי לפרנס את משפחתי.
סורין
סורין
רומניה
למידע נוסף
לוקח לי בערך 10 ימים ליצור אפליקציה מגניבה. יצירת אפליקציות היא העבודה העיקרית שלי ואני יכול לפרנס את המשפחה שלי עם זה. לדעתי Andromo הוא הטוב ביותר, מסיבה זו אני אוהב את הפלטפורמה הזו!
הקודם
הַבָּא

למה אנשים יוצרים אפליקציית מתכונים?

אפליקציית מתכונים היא אחד הכלים המשמעותיים ביותר שיש לשף ברשותו. מטרת המתכון והרלוונטיות עבור השף הן מעשית ותיאורטית. הנה כמה סיבות לפיתוח אפליקציית מתכונים.

שיתוף מתכונים

צור אפליקציית ספרי בישול משלך כדי למצוא את המתכון המושלם בטלפון או בטאבלט, שיתוף מתכונים עם משפחה, חברים וחברים ללימודים מעולם לא היה קל יותר. אפליקציות מתכונים מתפקדות קצת כמו רשת חברתית לחובבי בישול ומקצוענים. משתמשים יכולים לשתף מתכונים, עצות משפים, תמונות של אוכל, ולהחליף רעיונות על בישול.

תכנון ארוחות

עם השפע ההולך וגובר של אפשרויות מזון בחנויות מכולת, מציאת אפשרויות בריאות וחסכוניות עשויה להיות אתגר שלוקח זמן. כדי להקל על העומס הזה, הכינו אפליקציית ספרי בישול משלכם ליצירת רשימות קניות המבוססות על העדפות תזונתיות וקריטריונים בריאים.

חשב את עלויות המתכון

אפליקציית המתכונים היא הדרך המהירה והמדויקת ביותר לתמחר את המתכונים, כדי להישאר בתקציב. בספר הבישול הדיגיטלי הזה יש אלפי מתכונים בחינם, תכונות להתאמת עלויות מתכונים, יכולת ליצור רשימות קניות בהקשה אחת ועוד.

מציאת חנויות מכולת בקרבת מקום

לחלק מאפליקציות המתכונים, כגון מתכוני אוכל טוב של BBC, יש מיקום גיאוגרפי משולב בתוך האפליקציה, המעניק למשתמש מיקום מפה של חנויות מכולת סמוכות בהן הוא יכול לקנות מרכיבי מתכון מזוהים ותמונה של איך החנות נראית.

דרך נוחה לחפש מתכון

יצירת אפליקציית ספרי המתכונים שלך מוציאה את כל העבודה הקשה מחיפוש מתכונים. עיין, חפש וחקור אלפי ארוחות מעוררות תיאבון באמצעות מנוע חיפוש המתכונים שלנו או סמן מתכונים מועדפים לשימוש מאוחר יותר. קל לשימוש, האפליקציה המעשית הזו מגישה את כל המאכלים הטעימים שאוהבים, בכל שעה ביום.

נסה את Maker App מתכונים שלנו עכשיו!

Andromo מאפשר למשתמשים שלה לעשות אפליקציית ספרי בישול עם עיצוב מותאם אישית ולהפיק מהם רווחים. Andromo מספקת גם חוויה ייחודית לאפליקציות מתכונים מותאמות אישית ונותנת את הדרכים הטובות ביותר להרוויח הכנסה פסיבית באמצעות מודעות מקומיות או רכישות בתוך האפליקציה. זהו מקום מושלם לאוהבי אוכל או לבשלנים שיש להם רעיונות חדשניים אך אין להם ניסיון בקידוד.

Andromo מספק הדרכה בנושא איך להכין אפליקציות מתכונים ומקל על בניית אפליקציה. בחר אנדרומו היום!

שולחנות עבודה של ספר אלקטרוני

קבל הנחות לשנה החדשה
על חבילות שנתיות של Andromo

רק 50 קודים זמינים עד יום חמישי 30.11.2023

בעל תחביב

-30%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2430

Ultra

-32%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2432

eCommerce

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

עסקים קטנים

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

מפיץ

-35%*

השתמש בקוד ההטבה הזה:

NY2435

* – אחוז ההנחה מחושב על בסיס הנחת מנוי שנתית של 25% עם הנחה נוספת על ידי פלטפורמה.